Відеотека: канал "Стосується кожного"

9257 29

Код вставки:

Постійна адреса ролика:

НП у літньому таборі

20 серпня 2014 | 15:59

Кому ми довіряємо своїх дітей? 7 серпня 2014 року в дитячому таборі 10-ти річна дівчинка впала з турніка на очах у дітей і вожатою! Її відразу ж відвезли в травматологічне відділення районної лікарні з попереднім діагнозом компресійний перелом 10,11 хребців грудного відділення». Після огляду спеціаліста, дитину направили в обласну лікарню, де вона перебуває зараз, робили томографію, яка переломів не показала, лише сильний забій. Потрібно буде полежати в лікарні для повного відновлення. Зі слів мами близько 30-ти днів.

Мама дівчинки, Смикалюк Вікторія Геннадіївна, рішуче налаштована звертатися до суду на директора табору, так як це вже не перший випадок. У минулому році в цьому ж таборі, її молодшу дочку вдарила дівчинка під дих, керівництво це все замяло, щоб не піднімати шум. Директор дитячого табору запропонував мамі 2000 грн. Мама дівчинки відмовилася. Директор табору Михайло Миколайович Мартинюк, каже, що мама сама по собі скандальна, але готовий з нами зустрітися дати коментар про те, що трапилося.

Залишити коментар Коментарі (29)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Agree with terms
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Ирина Мороз, психолог, гореть вам в аду, проклинаю за такие обвинения директора. Царство небесное хорошему человеку.

Ирина 24.01.2017, 14:55 відповісти

Душогубка...їй в аду горіти тре.... через неї стало папі погано...Як сьогодні повню,прийшла з школи вся у настрої і мені кажуть,що папи хресного більше нема:(
Я з нею на 40 днів їхала в одній маршуткі..тай ще мило улибалась так,а мені від болі хотілось ридати..чесно не осуждайте,але в той момент я її хотіла щоб вона лижала замісь хрищеного...Але я не маю права такого говорити....а так хочиться щоб вернути час назад.але цього не можна зробити:(
А їй ще все це аукниться,я точно знаю...справидливість востержествує!!!

Оlena 03.01.2016, 01:48 відповісти

Михайло Миколайович у мене викликав лише позитив.На відміну від мами, хоча я їх не знала.Це справжній директор, бо він заступався за виховатедьку, а не звалював на неї всю провину.Говорити, що він не переживає за цю ситуацію, нерозумно. Так мені нагадав мого тата, який серце віддав чужим дітям і помер у 62 роки.Михайло Миколайович буквально озвучував мої думки.ВІн теж віддав серце дітям.

Світлана 07.07.2015, 13:07 відповісти

Вибачаюсьза несповна розуму

ольга 18.06.2015, 21:14 відповісти

боже мій ця мама якась несповна розуму була в казковій долині 5 раз і все добре вожаті чудаві старша вожата і директор молодці організували таку чудову програму на час відпочинку кормлять добре все чудово а мама цієї дитини понапридумувала через те що дитина полізла кудись і звинуватила бідного Михайла Миколайовича.Я особисто не знала його а ле багато чула про нього багато чудових відгуків.Тому я вважаю що спирати вину дитини на когось іншого не справидливо

ольга 18.06.2015, 20:52 відповісти

Ех. дуже несправедливо на директора накинулись гієни... добрюща людина була. спочивайте з миром Михайло Миколайовичу..

Сергій 19.04.2015, 21:39 відповісти

Да конечно,Виктория в своем репертуаре...... надо было журналистам проехаться по Литинском районе,тогда они бы и узнали истинность этой персоны.... Скандалистка,гуляка и вообще слизкий человек.. Наплевать бы ей в лицо,но не хочется опускаться до ее уровня...,а он у нее нулевой...

месть 21.03.2015, 20:34 відповісти

Михайло Миколайович був людиною від Бога. Я його ніколи не забуду. Пам'ятаю як вперше приїхала до табору вожатою і як він підтримував та давай влучні поради. Пам'ятаю, як одного дня дівчинці з мого загону стало погано, ми викликали швидку. Я як вожата поїхала разом з дитиною, коли у Літинській лікарні дитину перевірили і пояснили що немає нічого страшного, Михайло Миколайович особисто приїхав за нами, не водій, не працівник табору, а директор. Він усю дорогу говорив з дівчинкою та питав постійно як вона себе відчуває. Коли ми повернулися до табору, вже було пізно, звичайно дитина захотіла поїсти, їдальня була зачинена і Михайло Миколайович завів нас у свій кабінет, дав свою вечерю і як зараз згадую його слова "щоб з'їла все, не соромся" та посміхнувся своєю теплою посмішкою. Царство небесне людині яка назавжди залишиться яскравим промінчиком у наших серцях!!!!

Олеся 12.02.2015, 21:31 відповісти

Коли сталася прикра ситуація в таборі "Казкова долина" влітку 2014 року з донькою Смикалюк Вікторії всі працівники табору просили Михайла Миколайовича не їхати в Київ на передачу, бо в нього було хворе серце і високий тиск. Але він нажаль нас не послухав! І коли так однобоко і брехливо показали про цей випадок він сильно перехвилювався, капався в лікарні.
Невдобно було йому відказати журналістам і не поїхати, бо ж вони 3 рази приїжали в "Казкову долину". Михайло Миколайович їх накормив, приютив водіїв в таборі, віднісся по людському до них, а потім така передача вийшла в ефір! Жах!! Як його хворе сердечко тоді все це витримало?
А з гулящої Смикалюк Вікторії, через халатність якої померла її маленька донечка зробили на передачі святу.
А психолог таке наговорила про Михайла Миколайовича, незнаючи його як людину! Мала б до нього хоть якусь повагу мати як до людини старшого віку.
Вкоротила та передача добре віку нашому директору! Царство йому небесне! Ми завжди будемо його пам’ятати!!!

Працівник табору "Казкова долина" 27.01.2015, 16:43 відповісти

Я дочка вже покійного директора табору "Казкова долина" Мартенюка Михайла Миколайовича! 19 січня цього року саме в "Казковій долині" перестало битися серце мого рідненького й найдорожчого татуся. Хоч дуже важко нам всім рідним змиритися з втратою найдорожчої людини, але нажаль горе прийшло і в нашу оселю.
26 років він проробив директором "Казкової долини". Всю душу, сили і здоров’я він вклав в цей табір! "Казкова долина" була для нього другою домівкою, повітрям, сенсом життя! Це один з найкращих таборів не тільки Вінницької області, а й України.
Батько залишив після себе чудовий табір! Кожне деревцятко, кожна квіточка і будиночок, все буде нагадувати мені про нього. Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав! Царство йому Небесне! Хай з Богом спочиває!

Люда 27.01.2015, 16:14 відповісти

Справжнє залишається справжнім.Дякую Вам.Ви не опустилися до оправдань, як і Ваш тато. Бо ви спавжні. А то вседим.З пластикових пляшок

Світлана 07.07.2015, 13:19 відповісти

Чув про цю ситуацію. Сам мешкаю в Літині. Знаю ту "маму". Вона прославилась не тільки на район але й по області її трохи знають. Хех, гаряча баба. Таке виробляє, ух...., як згадаю то аж серце німіє. Вона й живе сама бо ніхто на довго в неї затриматись не може, певно просто перевелись камікадзе на світі. А програма Ваша то гівно собачаче. Всіх сторін не дослідили, купу брехні наговорили. Тьху, аж гидко. Приїдьте до нашого села і попитайте у людей. Ніхто нічого хорошого про ту "мамку" не скаже, бо нема там нічого хорошого. Тьху, як згадаю то аж гидко, тьху ....

Василь 26.01.2015, 20:50 відповісти

Программа только для шоу любой ценой. Помогают они за счет спонсоров, рекламируют тем самым то юристов, то пласт. хирургов, то работу служб. Актеры сидят пиарятся. И всегда виноваты у них педагоги. А то, что родители чекнутые, рожают дебилы дебилов. Это проблема общества. В порядочных семьях по 1 ребенку, а больные на голову рожают и рожают. Чтоб Интер было шоу. Царство небесное хорошему человеку. Передача реально укоротила век. И не извинились.

Олена 24.01.2017, 14:26 відповісти

Якщо Вікторія на слідуюче літо знов повезе своїх дітей в "Казкову долину", то в неї точно немає совісті. Я б на місці директора на територію табору взагалі б її не пускала. Гнати в шию її треба! Службі у справах дітей вже давно треба занятися Вікторією! Бо ночами гуляє, дітей самих залишає вдома.

Оксана 27.08.2014, 09:12 відповісти

Моя дитина відпочивала в "Казковій долині" на 3-й зміні. Коли я забирала свою малу в останній день, то Смикалюк Вікторія забирала свою другу дівчинку з тією, що впала з турніка. Доречі в цей самий день транслювали цю передачу (19 серпня). А на передачі з дитини зробили каліку, ведучий сказав, що "дитина надовго прикута до ліжка". Як таке може бути? Виходе, що в передачі "Стосується кожного" не завжди показують правду. Як після цього їм вірити?

Вікторія 26.08.2014, 15:22 відповісти

А вы еще верите? Шоу они и есть шоу. Они не отвечают за то, что горе такое принесли

Олна 24.01.2017, 14:27 відповісти

Перша фраза мама: ... воно живе!!!. Можна далі не дивитись. Фрази мами і дитини говорять самі за себе. Ціль "мами" компенсувати свої потреби за рахунок доньки, а дитина мовить словами дорослих, а саме матері:"бути як дитина", "затерп копчик"... Від телепередачі залишився огидний присмак. Де ви берете таких експертів??? Крім юриста, джля якого це безкоштовна реклама не було жодного спеціаліста. Базар, одним словом. Після такого психолога соромно за свою професію. Прошу закрити такого роду ток-шоу. Директору і працівникам табору терпіння. Дай Бог їм міцного здоров"я пережити цей жах.

психолог 22.08.2014, 23:53 відповісти

я згодна!знаю цю жінку,живемо разом в одному населеному пункті,це жах,а не людина!побачивши її на Інтері,зрозуміла чого вона приїхала!до речі,у неї згоріла маленька дитина,давно!вона її залишила одну дома!!!це не халатність?!я в шоці!

Вікторія 24.08.2014, 15:34 відповісти

Очень неприятное чуство от програмы, мать - монстр, такое чуство что ей нужны не дети а пиар

лена 22.08.2014, 19:19 відповісти

Я бы закрыла эту передачу и подобного рода ток-шоу. Какую цель они преследуют? Создать очередную сплетню, скандал? Мне кажется, что обсуждать ситуацию, не вникнув в неё, не разобравшись, не пережив - это, по крайней мере, некорректно. А уж людей обсуждать и осуждать - тем более. Разве кто-то из гостей студии был в лагере, видел работу директора и сотрудников, общался с ними? И кто может судить об их профессионализме и переживаниях?

Инна 22.08.2014, 14:55 відповісти

Я працювала вожатою в таборі "Казкова долина". Це чудовий табір! Важко контролювати кожну дитину, слідкувати за кожним їхнім кроком! Всі діти бігають, скачуть, лазять по турніках, бо це діти! Їх хібащо треба прив’язати до ліжечок, щоб вони не ганяли і не падали.
Знаю добре директора табору Михайла Миколайовича. Це дуже відповідальна людина! Він проробив директором цього табору 26 років. Вже багато таборів позакривали, а "Казкова долина" працює, дітям там подобається і це заслуга тільки керівника!
Добре знаю Смикалюк Вікторію! Це гуляща і скандальна жіночка. Чому вона не розповіла за свою маленьку дівчинку, яка через її халатність померла. А ще звинувачує вожату в халатності... Ця мамаша шляється ночами по кабаках, не раз її бачили таку п’яну, що ледве на ногах стояла. Зробили на передачі з простітутки св’яту! А нормального керівника табору, чудову і добру людину психолог так розкритикувала абсолютно його не знаючи як людину і керівника. І вір потім цій передачі!

Жителька Літина 22.08.2014, 10:51 відповісти

До смерти довели порядочного человека

Петро 24.01.2017, 14:29 відповісти

Мама дівчинки Смикалюк Вікторія звинувачує вожату і директора табору в халатності і в тому, що вони погано дивилися за її дитиною, а чому вона не розповіла як кілька років тому залишила свою маленьку дитину (дівчинці було всього 2 роки) саму вдома, а сама поїхала у м.Вінницю. Хата загорілася і дівчинка задихнулася чадним димом і померла. Як можна було залишити таку маленьку дитину саму вдома в мере не вкладається в голові! Чому Вікторія не розповіла про те, який спосіб життя вона веде... У Літинському районі її знають як дуже скандальну людину! Через неї вигнали з садіка дуже хорошу і відповідальну виховатильку, бо її дитина впала. Засварилася Вікторія і з директором школи, вже й до табору черга дійшла. Але ж треба з когось витягнути гроші... В кожного свої методи виживання! Бог їй суддя!

Люда 22.08.2014, 09:48 відповісти

треба вихованням дитини займатися, а не по телешоу роз"їжджати!!! Верх цинізму - це якраз оця матір, яка нагло бреше на камеру, а телевізійники просто роблять на цьому шоу. Вони - не слідчі. Не їм розбиратися у ситуації...Їм аби рейтинги...А ви порівняйте відгуки про табір і його керівництво із відгуками про цю мамочку і її дітей. Послухайте, що кажуть люди... Та й просто подивіться на порядок у таборі і на "порядок" в дома в цієї сердешної....Куди тільки служби у справах дітей дивляться...

Світлана 21.08.2014, 22:55 відповісти

Дану ситуацію треба розглядати з усіх боків, а не кидати камінням лише у бік керівництва та вожатих. У Літині всі чудово знають цю сім"ю і цих дітей. мамочка просто вирішила зробити собі піар на дитячій трагедії. А сама й забула, як декіька років назад всім містом хоронили малесеньку 2-ох річну дитину, яка загинула через її недбалість і халатність. Так що не їй судити!!! Діти цієї "дамочки" неуправляємі. Вони не просто "гіперактивні", як толерантно висловився пан Михайло... Їх вихованням ніхто не займається. Звісно, діти - \ діти. Але за такою дитиною навіть двоє професійних вихователів одночасно не вгледять!!! Телебачення - це просто шоу. А є ще реальне життя. І гроші, які вимагають на ліікування, до дитини просто-напросто не дійдуть. Вона їх прогуляє... Я не уявляю, як ця "телезірка" завтра вийде на вулицю, де всі прекрасно її прекрасно знають, і буде дивитися людям у очі. Може після виходу шоу вона все ж таки знайде роботу і її візьмуть в актриси?

Небайдужа літинчанка 21.08.2014, 22:48 відповісти

Канали

Роман з ОльгоюОрел і решка. Дива світуКруче всехКорисна програмаСтосується кожногоСЕРІАЛИНе женская работа 2Орел і Решка. Івлєєва VS БєдняковІнтерфільмфестВещдок
Не женская работаСлідчий Горчакова 2Правила виживанняЄвропейські ігри 2019Орел і решка. Морський сезон 3Ну, погоди! 50 роківРанокГотуємо разомОрел і решка. МегаполісиСлово Предстоятеля6 сотокСлідчий ГорчаковаОрел і решка. ШопінгСеріал "ЗАХВАТ"Орел і решка. Морський сезонПобачити океанОрел і решка. Перезавантаження. АмерикаРадянське кіноОрел і решка. ПерезавантаженняВремя строитьОрел і решка. Рай та ПеклоОрел і решка. ЗіркиУкраїна вражаєУдачний проектМереживо доліНавколо МОрел і решка. Навколосвітня подорож - 2016!Орел і решка. Шопінг - 2016!Спокуса. Всі серіїДиво починається!Наша ПеремогаДокументальні проектиІнтершкола"Судите сами"Запитайте в осені. Всі серіїОрел і решка (1-7 сезони)Щастя з пробіркиГоловна ялинка країни 2019!Кохання врятує світ!Любов з першого поглядуПодорожі в часі"Жди меня". УкраїнаМарафон до Дня Незалежності "Україна вражає"Заради любові я все зможу!Пам'яті Ельдара РязановаТелемарафон "Диво починається"СтінаВеликий боксФутболВони народилися не для війниСусід на обідОбережно:) діти!Сценарії коханняШустер LiveДень народження КраїниЗимова кухня з Дмитром ШепелєвимОсіння кухня з Дмитром ШепелєвимЛіто з ІнтеромЛітня кухняВсе для мамиШалене весілляДавай одружимось! в УкраїніДякуємо, що вони не знаютьЧервона королеваСмачне побаченняШкола доктора КомаровськогоВеликі танціСімейний песГлянецьПраво на зустрічПарк автомобільного періодуНайрозумнішийФормула любовіОрел і Решка. Незвідана ЄвропаОрел і Решка. На краю світуПро життяПозаочіБУМ. Битва українських містЗнак якостіШалені татусіНа лінії вогнюПороблено в УкраїніСімейний розмірБУМ. Битва слов'янДо Дня НезалежностіРозбір польотівУкраїно, вставай!Чисто NEWSВечірній кварталСватиПобачення у темрявіБрама часуДакарСмачна лігаЗдоровенькі були!Мільйонер - Гаряче кріслоНашіРозсміши комікаЩо? Де? Коли? Зіркові війниПопелюшка для БасковаКоманда мріїВсі своїСвітлофорЛегендаДякуємо за життя. Чорнобиль. 25 роківЖити - це модноУкраїна ТрофіНеділя з КварталомНаші 20Моя країнаСерце підкаже...Вечірній КиївСвати біля плитиЧервоне або ЧорнеВесільний розмір
Показати усі канали

Спецпроекти