Відеотека: канал "Про життя"

7918 55

Код вставки:

Постійна адреса ролика:

Танці на воді

22 серпня 2012 | 13:36

Жених та наречена – так однокласники дражнили Юлію Бахмут та Богдана Івануса. Тепер партнери по народним танцям назавжди разом. На кладовищі... Шестикласники втопилися рік тому у Дніпрі, куди їх після екскурсії до Каневу відвезла викладач з танців Наталя Орєхова. Вчителька у розпачі – батьки загиблих дітей і чути не хочуть про її каяття.

Як вберегти дітей від біди на воді? І що може втішити батьків, які втратили єдину дочку?

Повну програму дивіться на сайті prozhittya.com.ua

Залишити коментар Коментарі (53)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Agree with terms
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Люди!!!!Ви себе не чуєте,що ви говорите!!! Винуваті є завжди.Те що ви говорите яка Орєховва хороша,прекрасна то підіть поцілуйте їїв ж.... я сама була очивидцем картини в Болгарії куди ваша люба вчителька возила дітей,як група дітей сама гуляла по місту Несебр,яке омивалося морем,а ви спитайте,де в той час вона була??? Я скажу:сиділа спокійно дивилася виступи конкурсантів!!А як би щось трапилося??? Чи як діти купалися в морі хто де,а Наталія Володимирівна вибачте на слові,"вивалила свої жири" і спокійно загоряла,і що робилося навкруг їй було по-барабану.Винуватити в цьому ділі директора,на мою думку ніхто немає права,так само як і за цього випадку пострадали невинні люди,яких було вигнано з роботи,які в той час були в відпустці,і не підписували ніякі документи.Те що Н.В. чеше що вона не знала про папери,які потрібно брати,велика брехня,як людина яка возила дітей по всій Україні могла не знати,випливає питання Хто за неї робив ці документи,хто розписувався в журналі інструктажу???не потрібно корчити з себе натуральну блондинку-це не лічиться!!!!

Загадка 10.09.2012, 18:19 відповісти

Дура, ти загадка. Дура. А це не лічиться.

Оксана 09.10.2012, 20:56 відповісти

Люди!!!!Ви себе не чуєте,що ви говорите!!! Винуваті є завжди.Те що ви говорите яка Орєховва хороша,прекрасна то підіть поцілуйте їїв ж.... я сама була очивидцем капртини в Болгарії куди ваша люба вчителька возила дітей,як група дітей сама гуляла по місту Несебр,яке омивалося морем,а ви спитайте де в той час вона була??? Я скажу сиділа спокійно дивилася виступи конкурсантів!!А як би щось трапилося??? Чи як діти купалися в морі хто де,а Наталія Володимирівна вибачте на слові,"вивалила свої жири" і спокійно загоряла,і що робилося навкруг їй було побарабану.Винуватити в цьому ділі директора,на мою думку ніхто немає права,так само як і за цього випадку пострадали невинні люди,яких було вигнано з роботи.Те що Н.В. чеше що вона не знала про папери,які потрібно брати,велика брехня,як людина яка возила дітей по всій Україні могла не знати,випливає питання Хто за неї робив ці документи,хто розписувався в журналі інструктажу???не потрібно корчити з себе натуральну блондинку-це не лічиться!!!!

Загадка 10.09.2012, 18:11 відповісти

Що депутат це факт .Тільки який приклад вона показала іншим?.І як до цього відносяться інші депутати?

так 06.09.2012, 14:18 відповісти

Були б всі такі депутати як вона. Жилося б усім краще: чесна, принципова, непідкупна. За що і поплатилася звільненням з роботи. Бо Кириченкова(директор школи мистецтв) зуб давно на неї мала, що Наталка не давала їй красти гроші батьків.

Отакої 10.09.2012, 12:09 відповісти

Те що трапилось- звичайно жахливо. Загинули діти. Тільки винна в цьому не тільки вчителька. Батькам треба починати шукати винних із себе. Перша їхня вина-відпустили дитину яка не вміла плавати з вчителькою, яка теж не вміє плавати. Тому вини із них ніхто не знімає, так як із вчительки вини ніхто не знімає, так із організаторів поїздки безглуздої вини ніхто не знімає.

Надія 10.09.2012, 16:56 відповісти

така бідна депутатка ніде не працює і рік утримує двох дорогих адвокатів, з якими приїхала на передачу

справедливість 06.09.2012, 13:53 відповісти

А ви звідки знаєте, що вона платить адвокатам? Ви стояли ззаду і бачили? Чому вони дорогі? Звідки ви це взяли?

0505 10.09.2012, 12:07 відповісти

вчителька - депутат від партії Батьківщина, тому "отримала" такий вирок , гуляє на волі і ні про що не турбується. А грошей від неї ніхто не вимагає і не бере.

справедливість 03.09.2012, 19:02 відповісти

Як же вам хочеться цю бідну учительку ковтнути живою. А про те, що вона ще й депутат від Батьківщини свідчить про її порядність і непідкупність. Бо всі продажні тварі зараз у регіонах. Жаль цю бідну людину.

Ой-йо-йой. 04.09.2012, 20:23 відповісти

Не смешите людей. Депутут от "Батькивщыны". Была бы по крайней мере депутатом Верховной рады, и то сейчас им не сладко. А так депутат местной какай то радышки. Ну не глупите. Просто противно читать. Вы ее эту училку растреляйте, утопите, четвертуйте, повесьте, задушите.И то не успокоитесь. Потому, что действительно какая агресивная семья. Все без исключения. А отец-то вообще тип противнющий и невоспитанный. Ужас. Как там живет та бедная учительница.

Ну и ну! 05.09.2012, 07:09 відповісти

Ну, не смішіть мої старі тапочки. Да зараз депутатів від Батьківщини топлять на кожному кроці.

Отакої 10.09.2012, 12:11 відповісти

захищаючи викладача ,показуєте,що ваші діти не варті життя.Гляньте своїй дитині в очі і скажіть,що я тебе не люблю.Адже на місці тих батьків ніхто не хотів би бути.

справедливість 03.09.2012, 18:37 відповісти

Торг уместен! миллион+бублик+2-3 литра крови это подлой училки! И что бы она слезами им мыла ноги каждый день и потом эту воду пила...
Зал - просто базарное зверье!
Ведущий не может управлять залом!

Arseny 31.08.2012, 12:46 відповісти

Самая жуткая пиридача! В ней вся УКРО ментальность. Родителям дети по-Х! Главное деньги и кровь!!! Что жЭ эти твАааааа---и молчали когда она за 200 грив всех деток повезла на пляж! Что бы никого не обидеть! Отчего не Воняли, когда она возила детей на конкурсы и за бугор! Этон народ привык жить на халяву - бесплатный транспорт, образование, медицина, жилье... Что бы понять свое счастье - надо сЪесть ведро овна!

Arseny 29.08.2012, 20:23 відповісти

Це правда.Сім"я загинувшої дитини тільки і жажде грошей. Все на цьому зроблено.Неприємні типи всі.Просто неприємно дивитись на них.

Анна 30.08.2012, 07:25 відповісти

Вчителька 100% винна.Коли виносили вирок судді мабуть були підкуплені.Її чоловік постарався.Тим паче вона в партії то за неї адвокати харашо работають.А я не розумію яка тут причина директора Кириченко Г.С.Вона була на заслуженій відпустці і нічого про це не знала і не давала ніякого дозволу тому вини її тут не має.А вчителька ще хоче поновитись на роботу.В неї совісті не має.Як вона буде дивитися тим дітям у вічі які йдуть проти неї.Це смішно я б крізі землю провалився б на її місці.Якби в нашій країні було б менше хабарництва і підкупства то було б краще і виносили б справедливі вироки.

BRAEN 28.08.2012, 13:20 відповісти

Судити про совість нажаль не вам.Бо у вас її теж немає.А вчителька теж до речі була у відпустці, як і директор. Тільки її відкликали повезти дітей. А Кириченкова все тепер валить на вчительку. Вона не може простити, що та не дала їй грошей за Болгарію украсти. Кириченчиха з під мертвого витягне.

Анна 30.08.2012, 07:27 відповісти

О! Кириченкова-це окрема тема. Про яку порядність тут іде мова. Коли її мама родила- порядності Кириченкові не хватило.

255 31.08.2012, 04:10 відповісти

Тільки вона з чоловіком розлучена більше 10 років і в нього своя сім"я.

Анна 31.08.2012, 04:08 відповісти

Я сама вчитель з 23 роками стажу.Люди добрі не вірте словам наталії, що вона не знала проте що для поїздки(екскурсії) дітей потрібні документи, супроводжуючі,медсестра.Хто хоч раз брав участь в екскурсіях знають, щоперш за все керівник пише наказ,складається список дітей,отримується дозвіл від лікаря на кожну дитину, затверджується маршрут.Отже її вина 100%.такий "спеціаліст" повинен бути позбавлений займатися професійною діяльністю від 2 до 5 років. Не має вона роботи,щоб виплачувати батькам компенсацію? Наталя,так половина нашого району працює на Київ - консьєржками,прибиральницями,санітарками,пекарями,двірниками.Що не престижно, але вибач краще мати таку роботу і опустивши голову жити далі і вимолювати кожного, дня кожної годинки прощення в батьків.

однопартійка 24.08.2012, 13:42 відповісти

повністю підтримую Вашу думку

драбівянка 24.08.2012, 21:24 відповісти

Я теж вчителька. І читати це - просто абсурд. Для поїздки, а сосбливо такої, не на екскурсію, а на Дніпро, саме потрібен був інший піджід. Не знімаю вини із Наталію. Винна. Але ще ряд людей винен в тому, що трапилось.Всі, хто не організував цю поїздку належним чином. Якби всі відповідали за своє- такого бне трапилось. Легко зараз все звалити на Наталію. І те, що ви перечислили в документах- і це не було зроблено. Керівництво винне на рівні з нею.Отож хай також відповідає. А не та Кириченкова-прошмандовка і воровка тепер все пре на Наталку. Рядом повинна бути вона. Рядом. На лаві підсудних.

Вчителька 25.08.2012, 09:24 відповісти

Що ви за херню шишете!!! Чого це Кириченко прошмандовка і воровка.По собі не судять.Ви що там свічку держали коли вона щось крала.Вини ї ї ніякої не бачу.Прочитайте перший коментарій від БРАЄНА.

BRAEN 28.08.2012, 13:34 відповісти

Прошмандовка и воровка. Це весь Драбів знає. Вона за 5 копійок рідну маму продасть. До порядності їй не вистачає совісті. Але якщо вона без неї родилась-що зробиш? А правильно написали:ПРОШМАНДОВКА І ВОРОВКА!

Анна 30.08.2012, 07:23 відповісти

БРАЕН.Цю людину хитру і коварну просто треба знати. Мені її чимсто по-людські жаль. Ні нормальної сім"ї немає, все тільки на грошах замішано. гроші. гроші, гроші. Любим шляхом і любим способом.

255 31.08.2012, 04:13 відповісти

Перш за все хотілось звернутися до Людмили. Ludmila, люди не тупі, навіщо ці образи, в кожного своя думка, до тогож якщо ви говорите: "Так если завтра, отец этой девочки пойдет и прибьет эту училку или ее ребенка, тоже будете говорить, чтоб его не судили, так как уже ничего не вернуть?", то це б вже булоб навмисне вбивство і він вже вбивця, але ж Наталія Володимирівна не вбивця, вона ж цього не хотіла, це був нещасний випадок. а те, що вона судиться за поновлення на роботу, то це нормально, адже за їй сина утримувати, хай зголоду й холоду помирають. не можна бути таким злим і безсердечним треба розуміти обидві сторони. не правильним є ще те, що вона одна за це відповідає, перш за все відповідати повинна її начальниця, яка пішла у відпустку й не провила потрібний інструктаж та не зібрала потрібну групу людей,які повинні бути присуніми в таких поїздках.

Вікторія 23.08.2012, 19:24 відповісти

Люди!!! Какие вы все-таки тупые.У людей горе,а вы призываете *зупинитися и дати спокiй*. Так если завтра, отец этой девочки пойдет и прибьет эту училку или ее ребенка, тоже будете говорить, чтоб его не судили, так как уже ничего не вернуть? Бред какой-то. Я раз была в Крыму и там были школьники и Киева, больше 30 детей, и я своими глазами видела, когда они купались, учительница стояла(даже не приседала) и смотрела на воду пока дети находились в море. И эту картину мы видели каждй день-учительница стоит, дети купаются, пока они не уехали. Вот вам и ответственность, а вы пишете *Что такое с каждым может стать*. Я бы хотела видеть,если бы у вас такое сталось, вы бы тоже не хотели накать виноватых??? Вы что не видели, эту училку только волновало,что ее с работы уволили и как она будет без денег, детей ей нечем кормить. А еще в конце программы было написано,что суд постановил выплатить зарплату за те месяцы, что она не работала. Ват вам и справедливость!!!! Думаю,что уже ей плакать незачем, деньги получила-наелась

Ludmila 23.08.2012, 09:24 відповісти

Горе трапляється у всіх. На превеликий жаль, ніхто не застрахований від цього. Сім*я Бахмутів просто дістала вже всіх свєю брехнею. Може час зупинитися і дати спокій усім заради пам*яті своєї дитини.

Драбів*янка 22.08.2012, 19:49 відповісти

І що ж Бахмути збрехали те , що Юля і Богдан потонули? Чите те що Орехова безвідповідальна і нагла особа переставайте кривити душею і підтримувати цю актрису не вже невидно що їй подобається грати у люей на нервах, вона вже не зна чим ще привернути до себе увагу.

односельчанка 24.08.2012, 00:18 відповісти

Правда тут одна. Загинули діти. Решта все будується на сполшній брехні.Дістали вже драбів*ян усіх. Нападають на людей-пройти по вулиці спокійно не можна.

Драбів*янка 24.08.2012, 08:59 відповісти

Да, горе большое. Никто не спорит. Но кто не работал с детьми-тот не знает и может судить здесь. Я не знаю ни семьи погибшей девочки, ни учительницы. Но складывается впечатление, что у отца не все в порядке с головой. Извините, пожалуста. Мне в один момент казалось, что ведущий выдворит его со сьемки. Надо обратится к врачу. А учительнице - молится и вымаливать прощение родителей. Ведь горе она принесола непоправное. Пусть все будет нормально с будущим малышем загибшей девочки. Об этом уже надо думать.Жалко мать. Не терзайте ее душу.

Мечта 25.08.2012, 09:32 відповісти

За кожен прожитий рік дитини вони оцінили сто тисяч і вимагають від учительки заплатить 1 млн сто тис грн. Не продешевили????

255 31.08.2012, 04:14 відповісти

Торг уместен! миллион+бублик+2-3 литра крови это подлой училки! И что бы она слезами им мыла ноги каждый день и потом эту воду пила...
Зал - просто базарное зверье!
Ведущий не может управлять залом!

Arseny 31.08.2012, 12:43 відповісти

Не судите, да не судимы будете. Это касается всех.

Карина 22.08.2012, 18:00 відповісти

Поділяю горе батьків. Співчуваю вчительці. Жити з таким тягарем все життя-не хотілося б.А батькам потрібно дбати про майбутнє, бо минулого не вернеш.Залиште в спокої вчительку і заспокойтеся самі. Так буде легше всім.

Улянка 22.08.2012, 17:52 відповісти

Якби це допомогло вернути дітей. На жаль, дітей не повернеш. Для чого робити горе ще одній сім"ї і лишати дитину матері?

Ніна 22.08.2012, 17:45 відповісти

Я так і не зрозум, що хотіли показати ведучі? в нас безлад скрізь. Знайшли винну вчительку-козу отпущения. а решта де? чого діректріса красувалась. Вона теж должна відповідать. Просто ужас.

Віктор 22.08.2012, 17:48 відповісти

Только крик и больше ничего.Учительнице и слова не дали сказать. семья Адамсов.

Руся 22.08.2012, 17:34 відповісти

Люди жаждуть крові. Як звірі. Жах!

Василь 22.08.2012, 17:42 відповісти

на превеликий жаль це правда.

мирослава 25.08.2012, 09:33 відповісти

Оцет какой то неадекват. Лечится надо.

Ритуля 22.08.2012, 17:06 відповісти

Батька зрозуміти можна. Але вчительку дійсно жаль. Хотіла ж зробити добро дітям. а за добро у нас завжди отримують взамін зло.

Аеліта 22.08.2012, 17:38 відповісти

Безумовно жаль батьків, але і вчительку жаль. Не дай Бог кому бути на їх місцях.

Марія 22.08.2012, 17:04 відповісти

Не судите да не судимы будете. Боже, прости меня, как и я прощаю должникам нашим.

Аліна 22.08.2012, 19:50 відповісти

Люди,люди, хто не втрачав той не зрозуміє. Ця біль на все життя, такого учителя, до дітей до кінця життя не можна допускати.

віра 22.08.2012, 22:40 відповісти

Да а дітей жалко як жити з цим болем батькам? Як їй з цим жити. Жах, жах!!!!!!!!!

лариса 22.08.2012, 22:55 відповісти

Втрата страшна. Згодна з Вами повністю. Тільки не думаю, що цього хотіла бідна вчителька.Їй не легше.

Ніна 23.08.2012, 06:55 відповісти

Я нічого не маю проти вчительку жаль, але ми всі відповідаємо за свої вчинки чи то хороші чи погані, і за безвідповідальність також , я незакликаю садити її за грати , але дітей довіряти їй вже не можна.

лариса 24.08.2012, 00:25 відповісти

А вчителька нагла і безсовісна. зарийся куди небуть і сиди собі тихенько. раз тебе витягли адвокати з такого де1210рьма умій користуватися малим бо втратиш все

людмила 25.08.2012, 21:37 відповісти

А вчителька чесна і порядна людина, до якої так лдалеко нажаль багато кому. А те що трапилось- ніхто не впевнений, що завтра цього не буде з ним, чи його рідними. Тому судити може нас тільки Бог. І кожен понесе сповна за СВОЇ гріхи.

Ніна 31.08.2012, 04:17 відповісти

Канали

Роман з ОльгоюОрел і решка. Дива світуНоворічний концерт «На Інтері - Головна ялинка країни»Круче всехКорисна програмаСтосується кожногоСЕРІАЛИНе женская работа 2Орел і Решка. Івлєєва VS БєдняковІнтерфільмфест
ВещдокНе женская работаСлідчий Горчакова 2Правила виживанняЄвропейські ігри 2019Орел і решка. Морський сезон 3Ну, погоди! 50 роківРанокГотуємо разомОрел і решка. МегаполісиСлово Предстоятеля6 сотокСлідчий ГорчаковаОрел і решка. ШопінгСеріал "ЗАХВАТ"Орел і решка. Морський сезонПобачити океанОрел і решка. Перезавантаження. АмерикаРадянське кіноОрел і решка. ПерезавантаженняВремя строитьОрел і решка. Рай та ПеклоОрел і решка. ЗіркиУкраїна вражаєУдачний проектМереживо доліНавколо МОрел і решка. Навколосвітня подорож - 2016!Орел і решка. Шопінг - 2016!Спокуса. Всі серіїДиво починається!Наша ПеремогаДокументальні проектиІнтершкола"Судите сами"Запитайте в осені. Всі серіїОрел і решка (1-7 сезони)Щастя з пробіркиГоловна ялинка країни 2019!Кохання врятує світ!Любов з першого поглядуПодорожі в часі"Жди меня". УкраїнаМарафон до Дня Незалежності "Україна вражає"Заради любові я все зможу!Пам'яті Ельдара РязановаТелемарафон "Диво починається"СтінаВеликий боксФутболВони народилися не для війниСусід на обідОбережно:) діти!Сценарії коханняШустер LiveДень народження КраїниЗимова кухня з Дмитром ШепелєвимОсіння кухня з Дмитром ШепелєвимЛіто з ІнтеромЛітня кухняВсе для мамиШалене весілляДавай одружимось! в УкраїніДякуємо, що вони не знаютьЧервона королеваСмачне побаченняШкола доктора КомаровськогоВеликі танціСімейний песГлянецьПраво на зустрічПарк автомобільного періодуНайрозумнішийФормула любовіОрел і Решка. Незвідана ЄвропаОрел і Решка. На краю світуПро життяПозаочіБУМ. Битва українських містЗнак якостіШалені татусіНа лінії вогнюПороблено в УкраїніСімейний розмірБУМ. Битва слов'янДо Дня НезалежностіРозбір польотівУкраїно, вставай!Чисто NEWSВечірній кварталСватиПобачення у темрявіБрама часуДакарСмачна лігаЗдоровенькі були!Мільйонер - Гаряче кріслоНашіРозсміши комікаЩо? Де? Коли? Зіркові війниПопелюшка для БасковаКоманда мріїВсі своїСвітлофорЛегендаДякуємо за життя. Чорнобиль. 25 роківЖити - це модноУкраїна ТрофіНеділя з КварталомНаші 20Моя країнаСерце підкаже...Вечірній КиївСвати біля плитиЧервоне або ЧорнеВесільний розмір
Показати усі канали

Спецпроекти