Відеотека: канал "Про життя"

7317 31

Код вставки:

Постійна адреса ролика:

Врятувати рядового Панчука? ч.1

15 серпня 2012 | 12:42

Тарасу Гудимі лишалося до демобілізації лише два тижні. Його мати – Валентина Григорівна вже готувалася до зустрічі з улюбленим сином.

Проте цієї зустрічі так і не сталося... За загадкових обставин Тарас загинув...

У вбивстві молодшого сержанта Гудими звинувачують його товариша по службі – рядового Олександра Панчука. Солдат запевняє: його тортурами примусили зізнатися у вбивстві, якого він не скоював.

Батьки загиблого Тараса на боці рядового Панчука – вони не вірять слідству.

Чому у мирний час одні солдати потрапляють у могилу, а інші – за грати?

І хто відповість за смерть Тараса Гудими?

Повну програму дивіться на сайті prozhittya.com.ua

Залишити коментар Коментарі (28)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Agree with terms
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

А ще риторичне питання - як може капітан (сука продажна) їздити на машині ХОНДА ТЮКСОН при зарплаті 3тис. гриваків, суки в погонах, взяточніки, тварі...

Олександр 07.09.2012, 00:13 відповісти

В бардаку який відбуваеться в цьому цирку який називаеться арміею.....винен і зек президент і кабінет міністрів-олігархів, і взяточники-шлюхи в погонах, 3-4 дня увала коштуе 400 гривень це тариф учебки в місті Камянець-Подільський, я це знаю бо доводилося з цим зіткнутись, українська армія сама кончена зі всіх армій світу, офіцерами стали тормоза у яких не хватае мізків навіть бетон на стройці місити......

Олександр 07.09.2012, 00:07 відповісти

МОчити треба тих офіцерів, хто причастний до смерті твоеї дитини ....мій син отримав травму в цій блядскій армії, якщо не дай бог з ним щось станеться гірше поріжу його офіцерів, я сидіти не боюсь....за свою дитину вбю любу блять у погонах суки шоб здохла ваша кончена армія.....

Олександр 06.09.2012, 23:54 відповісти

Генерал-лейтенант ЗАМАНА В.М. струсил прийти на передачу, боится за свои пагоны, за свое кресло в кабинете. Ему наплевать на умершого солдата, они только себя понимают на других им наплевать- что на жывых, что на умерших.
Позор таким генералам - таких генералов надо гнать с таких должностей.
но они остаются на своих местах, потому что вся военная система погрязла в коррупции.
Министр обороны Украины не проводит ни одного приема, ему тоже наплевать на людей, они нас не видят, не слышат, главное им хорошо, зарплаты получают, откаты получают и все хорошо.
А прийти на передачу и разобраться с военным не знаю как это можно сказать - блядством они струсили. Убили солдата и все они сразу в норку, как нагадевшые коты, т.е. скаты. Позор таким офицера МОУ и вообще всем командирам, где люди гибнут.
Если генерала-лейтенанта ЗАМАНУ В.М. НЕ СНИМУТ С ДОЛЖНОСТИ - ЭТО ЕЩЕ РАЗ ПОДТВЕРДИТ СИСТЕМУ, КОТОРАЯ В АРМИИ ОЧЕНЬ ПРАКТИКУЕТСЯ - СПЛОШНАЯ КОРРУПЦИЯ, ОДНИ МАЖОРЫ.

Оленька 18.08.2012, 23:13 відповісти

При чому тут керівництво генерального штабу чи міністерства оборони? Єдине, що вони повинні зробити в цій ситуації - це дочекатися результатів слідства, знайти, де, що було зроблено не так їх підлелгими, їх покарати і зробити все, щоб такого більше не повторилося. Давайте ми тепер будемо звинувачувати президента країни чи голову ООН. Ну це ж безпідставне звинувачення людей. У вас менше питань до начальника частина, а ніж до начальника генерального штабу.
І до речі, зараз ведеться розслідування. Такого роду передача під час розслідування взагалі можна вважати втручанням в роботу правоохоронних органів і тиском на них.

Ігор 19.08.2012, 13:29 відповісти

Шановні блогери, ведучий та всі, хто без перебільшення докладає наразі великих зусиль для розслідування цієї резонансної справи.

Безперечно, мене, як офіцера відділення виховної роботи дуже вразила позиція Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України - відсутність жодного представника на даній програмі засвідчила певну некомпетентність певних посадових осіб та підриває основи відкритості Армії суспільству, яке має право, у відповідності до Закону України Про демократичний цивільний контроль знати правду, та бодай хоча б мати ясніть, що відбулось.

Так, Збройні Сили - це не закрита кастова система, в якій все відбувається довільно. Існує чітка система контролю, чітка та цілком зрозуміла вертикаль управлінян: від командира окремого відділення - командира частини до Генерального штабу та Міноборони включно. І що найбільше вражає в даній ситуації - чому при наявності такої системи управління солдата Гудиму Т. загубили, а контроль над ним був втрачений?

Не менше хвилює позиція Депертаменту преси та зв'язків з громадськістю Міноборони України, які при наявності такого резонансу у суспільстві не надали жодного офіційного коментара щодо ходу слідства, хто зобов'язаний відстоювати імідж армії???

Багато чого вірного у програмі було сказано, але як недолік неконструктивної бесіди слід відзначити всеж таки відсутність представників прокуратури, Військової слуби правопорядку та інш., які власне кажучи повинні були внести певну ясність. Адже МВС України та ба, навіть Мінінфраструктури в особі полковника військових сполучень, спромоглися бодай на елементарне - висловити свою точку зору та показали свою небайдужість.

Про те, що на похованнях Тараса не було представників частини - то це дійсно пік невігластва з боку командування, звичайно в цьому слід розібратися, адже армія завжи у всі часи являлась найбільш консолідованим середовищем, і мені важко погодитись із деякими позиціями родичів загиблого, що Збройні Сили лише вбивають людей, що вони пронизані корупцією та інш. Ми всі досить добре знаємо, що всі проблеми, які існують у суспільстві так чи інакше, в тих чи інших формах існують в лавах Збройних Сил, ми не взмозі на жаль їх повністю викорінити, і це не є лише проблемою української армії - вони існують у будь-яких найвисоко розвинутіших державах світу, питання в тому, як ми до цього відносимось та що ми хочемо мати в кінцевому результаті.

Мені дуже відрадно, що генерал-полковнику Анатолію Лопаті хватило мужності та досвіду чітко та виважено дати оцінку діям командування частини та вищого військового керівництва держави, але нажальто не була офіційна позиція нинішнього керівництва. Невже хтось знову зайняв позицію очікування???

Від імені офіцерського корпусу Збройних Сил України та від себе особисто приношу слова співчуття батькам загиблого та будемо сподіватися на те, що слідтсво знайде дісного обвинувачуваного та дасть вірну оцінку діям кожної посадової особи.

А керівнику проекту раджу частіше піднімати такі гострі питання, це ж, доречі, не перший випадок загибелі у Збройних Силах з початку 2012 року!!!

Олег, окрема бригада охорони Генерального штабу ЗС України 18.08.2012, 08:13 відповісти

Ця військова частина знаходиться у Чернівцях а не Десна (Чернігівська область)...

Ірина 18.08.2012, 02:00 відповісти

Я считаю, после просмотра этой передачи, что бедного Тараса просто убили сотрудники армии, правильно сказала последняя женщина из Житомира, видно он что-то знал, или видел,или по другим мотивам, а его просто убрали, и при этом не показав родителям тело погибшего сына , каким он не был, но 5 дней, это же не месяц???, папе и дяде можна было бы показать....

И вообще про Десну я слышу не впервые , это не первый случай уже там!!!!!

Министерство обороны не заботится о наших солдатах! Правильно сказал ведущий и также его поддержали, в мирный час и такое случается!!!! Стыд нашему правительству!!!!

А ведущий просто замечательный, насколько душевно он переживает каждую историю!!!!!

Оксана 17.08.2012, 08:01 відповісти

Я вас подерживаю за ведучого Андрея Пальчевского, видно что он в каждом сюжете переживает и слёзы которые мы видим на его лице искринные. А родителей погибшего Тараса, жалко, пусть со всех сил держутся.

Наталья 21.08.2012, 22:20 відповісти

ти дура

чернівці 26.08.2012, 21:37 відповісти

Мы с Тарасом 10 лет просидели за одной парной, да он действительно такой как говорит его мать, спокойный, уравновешенный, и то что он куда то в лес за грибами пошел..что за бред какие грибы в такую жару...да еще и на полигоне...

Бред все это как так можно относится к таким случаям, что в армии убиваю, кто захочет служит, вы мне скажите!!!

У меня слов нет....одни эмоции...

Андрей 16.08.2012, 14:46 відповісти

Бабусі божі одуванчики ,комітет солдатських матерів це що за х.... бездієвий кровосос держави ? На які кошти йде фінансування цієї організації яка тільки розносить плач і стогін маминих синочків ... це вся їхня робота .Офіцер вчить солдатів воювати в тому числі і вбивати, захищати свою країну народ ,людей коли це потрібно солдат має виконувати всі команди крім злочинних а не нити і соплі розпускати разом з бабусями. Офіцери працюють не в колонії для неповнолітніх якщо батьки не виховали свою дитину то бабусі самоназваного комітету солдатських матерів не вирішать їх проблем.В офіцера є теж діти і він теж для когось дитина повинен відповідати за себе і за виродка якого не виховали батьки чому?це не правильно . Ведучий має вибачитись перед всіма включаючи батьків обвинуваченого та мертвого солдатів і боятись щоб він не попав в армію тому що його можуть образити невиховані діти батьків які завжди захищають своїх рідних розумних та найкращих синів....

олег 16.08.2012, 11:24 відповісти

Ведущий убил, слов нет... своим поведением. Я ничего личного против него не имею, ног так себя вести, даже учитывая специфику шоу и темы , нельзя. Как обезьяна, хочу даю микрофон, хочу отнимаю, если что не угодное говорят... Действительно раздражает

людмила 16.08.2012, 08:41 відповісти

+1

чернівці 26.08.2012, 21:39 відповісти

А у меня другой вопрос. читала статью про Тараса на сайте известия. так там комментарий еще февраля месяца. тип кто что знает о гибели звонить по таким то таким номерам. блин если его датой гибели считают 15 июля. то почему тема создана еще почти за пол года до этого. Блин сволочи делают из трагедии комедию, своими записями на разных сайтах.

виктория 15.08.2012, 22:29 відповісти

почему ни разу не назвали фамилии горе-командиров, может страх перед гласностью заставит других быть внимательными к подчиненным.

НСЧ 15.08.2012, 20:12 відповісти

Ведучий натуральний придурок. Він не дає людям сказати слолва, а тільки кричить як ненормальний. Що було вирішено протягом передачі про солдата Панчука? Нічого. Покричав ведучий, порозмахував руками, дав декілька завдань алкашу Багірову, і на цьому все. А де результат?

Валентин 15.08.2012, 20:06 відповісти

Ведучого ГЕТЬ, він не дає слова людям, які захищають звинуваченого. Як би ти поводив себе, як би твою дитину без вини посадили?

Игорь 15.08.2012, 19:58 відповісти

Какой ужас! Командиров посадить сволочей надо. Кто же захочет служить в этой мясорубке?

Pantikapeu 15.08.2012, 16:08 відповісти

Ты бы хоть рот свой не открывал, если понятия не имееш об этой организации! Небось под маминой юбкой всю свою никчемную жизнь прячешся!

инкас 15.08.2012, 21:40 відповісти

Какой ужас, что такие как ты судят о командирах , понятия не имея об устройстве Вооруженных Сил.

юрий 17.08.2012, 15:20 відповісти

А у вас не полная программа, как смотреть все?

солдат 15.08.2012, 15:51 відповісти

Его точно поставили, он никогда и мухи даже не обидел! Саша держась!

Ростислав друг О.Панчука 15.08.2012, 16:15 відповісти

Закрий рот а той і тебе ще посадять помилково в тебе є всі шанси я так бачу - багато знаєш напевно,Свідки часто стають обвинуваченими............Фільм лінкольн для адвоката.

олег 16.08.2012, 11:00 відповісти

Ця програма для ідіотов ,мети програми не мае вивели батьків,солдатських матерів які через раз дихають і роблять собі суд вони хто..... хто їм за це платить?зробили собі дуже гарниц імідж, рейтинг дебілів з великої букви.Скільки людей гине в цивільному житті і по яких причинах всі добре знають а тут ще нічого до кінця не доведено. Люба мати ніколи не скаже що її син поганий, а за її очима він робить що хоче.Армія на шляху реформування і переживає не легкі часи,ця програма ще раз показує що в армії мають служити нормальні здорові хлопці і за це отрмувати належне забезпечення як грошове так і соціальне тоді буде міцний здоровий та достойний захист держави та нас з вами.Кожен мае відповідати за свої вчинки сам особисто а не хтось за нього.Складається враження що армія це виправна колонія для всіх моральних виродків.Якщо так брати то офіцери теж чиїсь діти тільки відповідають ще за когось тільки не за своїх дітей.

олег 16.08.2012, 10:49 відповісти

Офіцери вчаться і їх вчать воювати а не перевиховувати виродків яких не виховали батьки.А ведучий має вибачатись або боятись бо може прийти не дай бог і його час коли попросить захист у військових.

олег 16.08.2012, 10:52 відповісти

Олег, тобі подяка за правильні слова. А на рахунок шоу можна сказати, що єдиною його метою було принизити офіцерів та в загалом збройні сили України.Я як дружина офіцера хочу сказати, що є в Українській армії справжні чоловіки.В ті дні коли пропав Тарас я, була свідком того як військовослужбовці відчайдушно намагались його знайти та щиро вірили в те що він живий і здоровий. Я щиро співчуваю батькам загиблого Тараса та щиро сподіваюсь,що правоохоронці знайдуть справжнього злочинця.

Оля 16.08.2012, 12:46 відповісти

Канали

Роман з ОльгоюОрел і решка. Дива світуКруче всехКорисна програмаСтосується кожногоСЕРІАЛИНе женская работа 2Орел і Решка. Івлєєва VS БєдняковІнтерфільмфестВещдок
Не женская работаСлідчий Горчакова 2Правила виживанняЄвропейські ігри 2019Орел і решка. Морський сезон 3Ну, погоди! 50 роківРанокГотуємо разомОрел і решка. МегаполісиСлово Предстоятеля6 сотокСлідчий ГорчаковаОрел і решка. ШопінгСеріал "ЗАХВАТ"Орел і решка. Морський сезонПобачити океанОрел і решка. Перезавантаження. АмерикаРадянське кіноОрел і решка. ПерезавантаженняВремя строитьОрел і решка. Рай та ПеклоОрел і решка. ЗіркиУкраїна вражаєУдачний проектМереживо доліНавколо МОрел і решка. Навколосвітня подорож - 2016!Орел і решка. Шопінг - 2016!Спокуса. Всі серіїДиво починається!Наша ПеремогаДокументальні проектиІнтершкола"Судите сами"Запитайте в осені. Всі серіїОрел і решка (1-7 сезони)Щастя з пробіркиГоловна ялинка країни 2019!Кохання врятує світ!Любов з першого поглядуПодорожі в часі"Жди меня". УкраїнаМарафон до Дня Незалежності "Україна вражає"Заради любові я все зможу!Пам'яті Ельдара РязановаТелемарафон "Диво починається"СтінаВеликий боксФутболВони народилися не для війниСусід на обідОбережно:) діти!Сценарії коханняШустер LiveДень народження КраїниЗимова кухня з Дмитром ШепелєвимОсіння кухня з Дмитром ШепелєвимЛіто з ІнтеромЛітня кухняВсе для мамиШалене весілляДавай одружимось! в УкраїніДякуємо, що вони не знаютьЧервона королеваСмачне побаченняШкола доктора КомаровськогоВеликі танціСімейний песГлянецьПраво на зустрічПарк автомобільного періодуНайрозумнішийФормула любовіОрел і Решка. Незвідана ЄвропаОрел і Решка. На краю світуПро життяПозаочіБУМ. Битва українських містЗнак якостіШалені татусіНа лінії вогнюПороблено в УкраїніСімейний розмірБУМ. Битва слов'янДо Дня НезалежностіРозбір польотівУкраїно, вставай!Чисто NEWSВечірній кварталСватиПобачення у темрявіБрама часуДакарСмачна лігаЗдоровенькі були!Мільйонер - Гаряче кріслоНашіРозсміши комікаЩо? Де? Коли? Зіркові війниПопелюшка для БасковаКоманда мріїВсі своїСвітлофорЛегендаДякуємо за життя. Чорнобиль. 25 роківЖити - це модноУкраїна ТрофіНеділя з КварталомНаші 20Моя країнаСерце підкаже...Вечірній КиївСвати біля плитиЧервоне або ЧорнеВесільний розмір
Показати усі канали

Спецпроекти