Корисна програма

Корисна програма

Дивіться: вт - пт 10:00
Найближчий ефір: Четвер, 21 листопада 10:00
Найближчий ефір: П’ятниця, 22 листопада 10:00

Про проект

Ток-шоу про якість життя.

Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту допоможуть телеглядачам розібратися в якості продуктів у трьох цінових сегментах - економ, стандарт і преміум.

Героями ток-шоу стануть люди, які хочуть навчитися орієнтуватися у різноманітті товарів. У цьому їм допоможуть лікарі, дієтологи, технологи, косметологи, фахівці з визначення якості продуктів.

Своїми порадами також будуть ділитися імениті гості: зірки шоу-бізнесу, кіно, телебачення та спорту.

В "Корисній програмі" глядачів чекають яскраві наукові досліди та експерименти Дмитра Лук'янова, який наочно покаже корисний і шкідливий вплив продуктів на наш організм. А ведучі рубрики "Кухонні поради" Марина і Дмитро Чистякови поділяться з глядачами практичними рекомендаціями, як спростити життя і заощадити час на кухні.

Про реальні проблеми сфери послуг в Україні розповість Віра Борсук, яка разом з представниками Союзу споживачів України і Асоціації захисту прав споживачів відправиться у перевірочні рейди по супермаркетах, ринках і елітних магазинах.

У перших випусках програми глядачі дізнаються: з чого насправді випікається хліб, що його їдять українці? Як зрозуміти, що м'ясо, яке ви купуєте, свіже і якісне? І невже популярна фруктова дієта - всього лише міф?

Дивіться ток-шоу "Корисна програма" на телеканалі "Інтер" з вівторка по п'ятницю о 10:00.

Спецпроекти