Життя на грані

Дивіться: вт - пт 13:50
Жанр:
психологічна мелодрама

Про проект

В основі кожного випуску - реальні історії людей, про яких говорили, писали, показували сюжети на ТБ. Але будь-який телесюжет розповідає лише про факти, у кращому випадку - про причини події. Цикл "Життя на грані" досліджує внутрішній стан героїв, їхні взаємини, психологію. Команда проекту та його ведуча Жанна Тихонова вважають: вчитися треба на чужих помилках...

Історії циклу піднімають вічні теми: взаємини поколінь, батьківський обов'язок, інстинкти і мораль, проступок і кара. Виявляється, у сучасному світі вони настільки ж актуальні, як і 100, 200 років тому. У людських почуттях і відносинах мало що змінилося, незважаючи на появу потужних гаджетів, пластикових карт і сучасних засобів пересування і зв'язку. Людей так само хвилюють любов, діти, сім'я, дружба, ставлення до тих, хто слабший.

Завдання проекту - показати, що проступок завжди тягне за собою покарання. Воно не завжди видиме, не завжди конкретне. Але глядач обов'язково проведе логічний зв'язок між діями людей та наслідками цих дій.

Дивіться проект "Життя на грані" на телеканалі "Інтер" з вівторка по п'ятницю о 13:00.

Спецпроекти