"Вещдок". Архів

Дивіться: вт - пт
Найближчий ефір: Четвер, 21 листопада 14:30
Найближчий ефір: П’ятниця, 22 листопада 14:30

Про проект

Цикл кримінальних докудрам з розслідуванням заплутаних кримінальних справ. Кожна серія проекту - це окрема історія, заснована на реальних подіях. Чимало таких злочинів могли б залишитися нерозкритими, а злочинець - уникнути покарання, якщо б не виявлена ​​слідчим деталь, яка стає ключем до розгадки: загублена шпилька, втрачений ґудзик або підкинута записка, - речовий доказ. Вещдок.

У центрі кожної історії - досвідчений слідчий, його помічники-оперативники, жертви і злочинці. Про те, як йшло розслідування, глядачам розповість криміналіст. Його роль виконує Артем Позняк, актор київського театру "Licum".

Щоб глядачі могли краще зрозуміти і "побачити" епоху, в якій жили їхні батьки, бабусі і дідусі, або яку застали вони самі, команда проекту перетворила свій документальний цикл практично в художній фільм: велика частина програми - це кіноекранізація детективної історії. Зйомки проходили як в телевізійних павільйонах, так і на відкритих локаціях, натурних об'єктах: у квартирах-хрущовках, на дахах будинків, у парках, лікарнях, на заводах. Для відтворення повноцінної і реалістичної картинки минулих років до створення проекту "Вещдок" були залучені юридичний консультант і слідчий з величезним стажем роботи Руслан Скрипник, а також доктор історичних наук Ігор Ніколаєв.

У новому сезоні детективного циклу "Вещдок" на телеглядачів чекають нові, цікаві і складні розслідування загадкових злочинів. А ще глядачі ближче познайомляться з чотирнадцятьма кращими слідчими проекту.

Перші випуски розкажуть про справи, які вели Дмитро Чанцев з Дніпропетровська і Клавдія Кожан з Києва.

Читайте також

Спецпроекти