Судові справи

Судові справи

Про проект

Творча група проекту "Судові справи" нагадує: незнання закону не звільняє від відповідальності!

Неприємностей, звісна річ, краще уникати, але якщо вже й з'явилася проблема - зустрічати її краще у всеозброєнні, аби вирішити її швидко та за мінімальних втрат.

"Судові справи" - це єдине в Україні шоу, яке показує роботу суду зсередини - з чого починається процес, як працюють сторони обвинувачення та захисту, як давати свідчення, як суддя веде слухання та виносить вирок. Обвинувачені та потерпілі, свідки та експерти, прокурор та адвокат, суддя - всі сходяться у напруженому поєдинку з метою з'ясувати істину. І ніхто не знає, який вирок вони винесуть у кінці програми - звинувачення чи виправдання?

Кримінальні справи, як то: афери, шахрайство, шантаж, пограбування і таке інше, які мали місце в українській судовій практиці, розглядатимуться щодня, з вівторка по п'ятницю о 17:00.

За словами творців, мета програми - повідомити аудиторії практичні знання про те, як виконується правосуддя, що написано в українських законах, як слід поводитися у конфліктних ситуаціях. Суддя не просто виносить вирок - він прагне до того, щоб всі учасники процесу, а також телеглядачі зрозуміли сенс закону та переконалися у справедливості вироку.

Кожного випуску - окремий судовий розгляд, де вердикт виносить суддя Окіс Олександр Ярославович, юрист та голова Національної служби посередництва та примирення.

Підтримують звинувачення чи захищають підсудних також відомі українські юристи, яких можна побачити не тільки на телеекрані, але і зустріти в судових залах. Це – заслужені адвокати Жуковська Ольга Леонідівна та Бойко Петро Анатолійович, юристи Солодко Євгеній Вікторович, Бевз Сергій Владиславович, Деледивка Сергій Григорович і прокурори Антонюк Олена Володимирівна, Наум Віталій Миколайович, Регіна Гусейнова Захидовна, Кренець Олександр Сергійович.

Виробництво: Film.UA Group

Спецпроекти