Правила виживання

Правила виживання

Дивіться: вт - пт 13:45

Про проект

Прем'єра нового споживчого ток-шоу "Правила виживання". Проект буде вчити глядачів орієнтуватися у якості товарів і послуг, а ще - домагатися справедливості і захищати свої права споживачів. Ведучий - відомий журналіст і документаліст Олександр Лук'яненко.

Програма "Правила виживання" - це єдина книга скарг і пропозицій, куди зі своєю проблемою може звернутися кожен. Героями ток-шоу стануть люди, постраждалі від неякісних товарів і послуг. А також лікарі, дієтологи, технологи, юристи, фахівці з визначення якості продуктів. І навіть колишні і нинішні співробітники заводів і підприємств, які погодилися розповісти про схеми обману споживачів.

Крім того, до студії "Правил виживання" приходитимуть відомі телеведучі, артисти і спортсмени. У перших випусках програми про неприємних ситуаціях, з якими зіткнулися, розкажуть Ольга Сумська, Ірина Федишин, Світлана Вольнова, Петя Чорний, Ярослава Руденко та інші зірки.

Соведуча і автор сюжетів "Правил виживання" Віра Борсук разом з виконавчим директором Союзу споживачів України Максимом Несміяновим відправиться в рейди по супермаркетах, ринках, лікарнях, дитсадках, салонах краси, ярмарках і розважальних центрах, щоб показати реальні проблеми сфери послуг в Україні.

перших випусках "Правил виживання" "розкладуть по поличках" добре знайомі продукти: хліб, рибу, м'ясо. А також розкажуть про всі нюанси салонного манікюру.

Спецпроекти