Мрія про Україну

Мрія про Україну

Про проект

Телеканал "Інтер" відзначить День Незалежності великим концертом "Мрія про Україну" за участю кращих українських виконавців. У день народження України дуже важливо згадати усе найдорожче з нашого минулого, щоб побачити все найбажаніше з нашого майбутнього - Україну нашої мрії.

Щоб привітати усіх українців з днем ​​народження країни, на одній сцені зібралися Софія Ротару, Таїсія Повалій, Ніна Матвієнко, Ірина Білик, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Злата Огневич, Віталій Козловський, Ольга Полякова, Наталія Бучинська, Олег Винник, Alyosha , Міла Нітіч, ​​Світлана Тарабарова, Іван Березовський, Наталя Гордієнко, Ярослава, Ольга Цибульська, Сергій Гладир, групи "Авіатор", "Фрідом-джаз", Kadnay і інші артисти. Ведучі концерту - Анастасія Даугуле і Андрій Доманський.

У концерті "Мрія про Україну" прозвучали найулюбленіші пісні різних років у сучасному прочитанні. До кожного номеру команда "Інтера" підготувала оригінальні постановки. Спеціально для концерту "Мрія про Україну" були створені унікальні декорації та візуальне оформлення - "оживили" картини знаменитих українських художників. Для номера Наталії Бучинської на пісню "Ой, зелене жито" анімували полотна легендарної Марії Примаченко, а для номера Софії Ротару на пісню "Одна калина" вдихнули життя у картини Івана Горобчука.

Також для деяких постановок підготували стилізовані українські національні костюми, головні убори і прикраси. За допомогою спеціального візуального оформлення у рамках цього концерту глядачі отримали можливість здійснити подорож по Україні - через Карпати, Київ, Одесу та інші міста і села, щоб ще раз переконатися, що ми живемо у дуже гарній країні!

Спецпроекти