Стосується кожного

Дивіться: будні 18:00
Найближчий ефір: П’ятниця, 17 січня 18:00
Найближчий ефір: П’ятниця, 17 січня 01:35

У наступному епізоді

Стосується кожного
Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Про проект

Це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Історії, розказані у студії - це історії про кожного з нас, про наші дії і нашу бездіяльність, про нашу реакцію на події довкола. Це урок особистої відповідальності, активної громадянської позиції та небайдужого ставлення до себе і до людей.

Якщо безпосередньо у Вас або Ваших знайомих відбувалися події, що вплинули на життя і змінили долю, якщо ви знаєте історії, що стали безцінним досвідом, якщо ви знаєте людей, які подолали непрості випробування - розкажіть про це!

Запропонуйте тему на сайті sk.inter.ua,

телефонуйте на гарячу лінію за телефонами:
+38 (044) 494 12 38,
+38 (067) 404 69 88,
+38 (099) 635 76 13

"Стосується кожного" - ток-шоу про нас з вами, - каже ведучий Андрій Данилевич. - Про тих, хто їде на роботу в маршрутці, і про тих, хто їде у справах у престижному автомобілі, про тих, хто живе у спальному районі, і тих, хто живе у заміському особняку. Про бідних і багатих, про успішних і початківців, про тих, хто радіє, і тих, кому потрібна допомога. У програмі "Стосується кожного" ​​я буду не лише модератором дискусії. Я буду запитувати, вислуховувати, заперечувати, дивуватися, перебивати і все це з однією метою - дізнатися істину. І коли разом з фахівцями, експертами, людьми, готовими поділитися своїм досвідом зможемо підвести героя програми до вирішення проблеми або підказати йому вихід з тієї чи іншої ситуації - це буде нашою спільною перемогою".

Спецпроекти