"Шоу №1"

Виробництво:
Friends Production, "Інтер"
Рік:
2011
Сайт:
show.inter.ua

Про проект

Творчий продюсер проекту - Філіп Кіркоров

Це - єдиний у світі телевізійний проект, у якому органічно переплелися майстерність вокального виконання та хореографії. Всі феєричні виступи учасників відбуваються під керівництвом музичного продюсера - улюбленця публіки, блискучого й неперевершеного Філіпа Кіркорова та неповторної, чарівної Ані Лорак.

Ми зробимо з тебе зірку!

Кастинги на участь у вокально-танцювальному проекті телеканалу "Інтер" - "Шоу №1" - пройшли по всій Україні. У 27 містах країни творці шоу обирали найталановитіших та найхаризматичніших виконавців й танцюристів.

Кожна програма "Шоу №1" - це справжнє сценічна вистава, адже учасники не лише співатимуть, але й танцюватимуть, причому одночасно. Такого ще не бачили! Телеканал "Інтер" - перший, хто запускає талант-шоу, під час якого глядач зможе насолодитися піснями й танцями в одній програмі.

"Шоу №1" створюється за форматом Freemantle, це нова найсвіжіша ідея світового бренду, яку ще ніхто не встиг втілити у життя. Яскраві постановки, феєричні вистави і, звичайно ж, улюблені пісні - все це "Шоу №1".

Учасники проекту - звичайні, але дуже талановиті люди. Усіх їх розділили на 10 команд по 10-12 осіб у кожній. Кожна команда готує свою власну постановку. Групи-учасниці різного віку представляють різні музичні жанри: від поп-музики до року, джазу і а-капельного співу. Невдалий виступ однієї людини може позначитися на участі у проекті всієї команди. Переможцем "Шоу №1" стане не лідер найкращої групи, а вся команда.

Оцінює виступи учасників грандіозного вокально-танцювального проекту компетентне журі - відомі й шановані представники шоу-бізнесу України та Росії. Своїми оцінками виступів поділяться також музичний продюсер "Шоу №1", король поп-музики Філіп Кіркоров та чарівна Ані Лорак.

Глядачі зможуть впливати на вибір переможця, голосуючи за улюблену команду.

Номер телефону гарячої лінії 0 800 50 40 72

Команди-учасниці та зіркові тренери "Шоу №1"

Зіркове журі "Шоу №1"

Правила змагання в "Шоу №1"

За перемогу в "Шоу №1" змагаються 10 команд-учасниць.

Старт змагання і перший ефір 16.09.2011.

Перший виступ – це ознайомлення та презентація команд, журі та глядачі виставляють оцінки.

Щотижня команд-учасниць ставатиме на одну менше. Однак, за правилами шоу, ведучі шоу Філіп Кіркоров та Ані Лорак мають право вето – врятувати команду-аутсайдера від вильоту з шоу. Кожен з ведучих може скористатися правом вето лише один раз.

Щотижня після виступу кожної команди її оцінює професійне журі у складі 3 осіб. З першої хвилини виступу команди в ефірі за неї мають право голосувати глядачі шляхом відправлення смс на персональний номер команди. Голосування за улюблену команду триває під час усього концерту.

Правила голосування та оцінювання команд в "Шоу №1"

Оцінка виступу кожної команди-учасниці в "Шоу №1" відбувається за двома критеріями: оцінювання професійного журі (3 особи) та голосування глядачів.

Кожного ефіру після виступу кожної команди журі оцінюють її роботу за 10-бальною шкалою. Найвища оцінка – 10 балів, найнижча оцінка – 1 бал. Бали від журі переводяться у коефіцієнти, в залежності від кількості команд, що залишилися у шоу.

У випадку, якщо дві команди отримали однакову кількість балів від журі, їм присвоюється однаковий високий коефіцієнт. Натомість, команда, яка опинилася рядком нижче, отримує коефіцієнт на дві позиції нижчий.

З перших хвилин виступу кожної команди глядачі мають право голосувати за улюблену команду шляхом відправлення смс-голосів на індивідуальний номер команди. Голоси глядачів також переводяться у коефіцієнти в залежності від кількості команд, які залишилися на даний ефір у шоу.

Коефіцієнти від журі та глядачів підсумовуються. Команда-лідер отримує найвищу кількість коефіцієнтів, команда-аутсайдер – найнижчу кількість коефіцієнтів.

Команда-аутсайдер, яка отримала найменшу кількість коефіцієнтів, має останній шанс реабілітуватися та залишитися у шоу. Аутсайдер повинен обрати собі команду-противника для співочого батлу (змагання).

Команди, які зайняли перші рядки у турнірній таблиці, перебувають у зоні недоторканності. Аутсайдер не має права обирати їх для батлу. Решта команд, які розташувалися нижче четвертого рядка і вище команди-аутсайдера, можуть стати суперниками аутсайдера у батл-змаганні.

Команди, які зійшлися в батлі, виконують перед журі одну й ту саму пісню під музичний супровід. Журі оцінюють виступи обох команд, і за результатами їхніх оцінок в шоу залишається та команда, яка набрала більшу кількість балів. Команда, яка отримала мінімум балів від журі, покидає шоу.

Спецпроекти