Пороблено в Україні

Пороблено в Україні

Виробництво:
"Студія Квартал 95", "Інтер"
Рік:
2010

Про проект

Хлопці зі Студії "Квартал 95" вирішили допомогти нашим зіркам естради, кінематографа, відомим особистостям творчої, спортивної та політичної еліти провести "роботу над помилками". Адже дуже маленька крапелька самокритики ще нікому не нашкодила.

Отже, що ж чекає на відомого Гостя під час зустрічі з ведучим Володимиром Зеленським? Безумовоно, теплий прийом, але... підступних запитань щодо творчого та особистого життя зірці не уникнути. А головним сюрпризом для Гостя стане підготовлена квартальниками і режисерською групою під керівництвом Алана Бадоєва відеоробота, пов'язана з професійною діяльністю Гостя. Це може бути новий відео кліп на відому пісню Гостя, спеціально знятий рекламний ролик за його участю, або цілий короткометражний фільм.

Після перегляду, у студії розпочинається справжній "розбір польотів". А на десерт – деяких гостей чекає ще один сюрприз. Прямо у студії їм доведеться виконати кавер-версію однієї зі своїх пісень дуетом з дуже несподіваними колективами – чи то хором бабусь-народниць, чи групою, що виконує важкий рок.

Якщо вам буде смішно, то це нормально.

ФОТОподробиці зі зйомок програми

Усі випуски, усі пародії (ВІДЕО)

Спецпроекти