Орел і Решка. Перезавантаження 3

Орел і Решка. Перезавантаження 3

Дивіться: щонеділі 11:00
Найближчий ефір: Неділя, 19 січня 12:00
Рік:
2018

Про проект

Третій сезон тревел-шоу "Орел і решка. Перезавантаження".

У третьому сезоні команда проекту буде освоювати різні країни і континенти, "перезавантажувати" нові міста і заново відкривати дивовижні острова. Ведучі випробують себе на міцність в Індії, Китаї, Лівані, Греції, Туреччини. Відпочинуть на Сейшелах, Мальдівах і Мадагаскарі. Відвідають столиці Швеції, Монголії, Тайваню, Грузії, Азербайджану і Таджикистану.

У "Перезавантаженні 3" правила шоу не змінюються. Як завжди, ведучі на початку кожної програми підкидатимуть монетку, щоб з'ясувати, хто з них буде подорожувати з "золотою" карткою, а хто - зі 100 доларами. До послуг багатого мандрівника - розкішні готелі, ресторани, ексклюзивні розваги і елітний відпочинок. А бідному туристу доведеться економити на нічлігу, подорожувати автостопом і вплутуватися у авантюри. Але це незабутня можливість пережити справжню пригоду!

Головний сюрприз, що чекає на глядачів у новому сезоні, - знайомство з новим ведучим, Євсей Ковальов - молодий, але вже досвідчений мандрівник, за плечима якого поїздки у 23 країни. Він любить екстрим, уміє виживати за копійки, ставити намет на мерзлій землі і знімати відео там, де знімати не можна. Раніше він подорожував самостійно. Тепер продовжить відкривати світ разом з командою проекту "Орел і решка". Правда, у перших п'яти випусках нового сезону телеглядачі ще побачать Антона Птушкіна. Чому ведучий йде з тревел-шоу? Відповідь на це питання телеглядачі зможуть дізнатися в останній програмі за участю Антона.

Спецпроекти