Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков

Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков

Дивіться: щонеділі 11:00
Найближчий ефір: Субота, 26 жовтня 04:30
Найближчий ефір: Неділя, 27 жовтня 11:00
Рік:
2019

У наступному епізоді

Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков
Женева
Яка на смак найдорожча у світі ікра? Як виглядає найдорожчий готельний номер у світі? І чи вийде у ведучого з обмеженим бюджетом дістатися до легендарних Альп?

Про проект

Новий сезон популярного тревел-шоу - "Орел і решка. Івлєєва vs. Бєдняков".

Ведучі цього сезону - Настя Івлєєва і Андрій Бєдняков, які вже давно полюбилися глядачам! На них чекають нові подорожі, в яких кожен з них намагатиметься довести, що він крутіший, смішніший і сміливіший...

На численні прохання шанувальників Настя Івлєєва і Андрій Бєдня ковповернулися в шоу. Разом вони вирушать узахоплюючу подорож. У новому сезоні ведучі не тільки будуть показувати глядачам, де і як краще відпочити. Але і будуть змагатися один з одним у іскрометному гуморі і відчайдушній сміливості.

Здавалося б, Настя і Андрій об'їхали весь світ. Однак на планеті залишилося ще безліч туристичних напрямків, де не бував жоден з них: Мілан, Сардинія, Женева, Мальдіви, Колорадо, Манчестер...

Головний принцип нового сезону - "Можливо все!", Тому навіть найавантюрніші пориви ведучих стримувати ніхто не буде. Їхню долю, як і раніше, буде вирішувати монетка, і навіть ста доларів у руках досвідченого туриста достатньо, щоб глядачі поринули у неймовірний світ пригод та розваг.

Спецпроекти