"Круче всех. Новый сезон"

"Круче всех. Новый сезон"

Дивіться: щосуботи 20:30

Про проект

Прем'єра нового сезону дитячого талант-шоу "Круче всех". Більше 60 учасників віком від 3 до 17 років будуть вражати і чарувати своїми талантами ведучих проекту Андрія Доманського та Андрія Данилевича, а також всю Україну.

У новому сезоні на сцену шоу вийдуть не тільки обдаровані юні українці, а й талановиті діти з Білорусі, Казахстану, Грузії, Росії та Об'єднаних Арабських Еміратів. Ведучі талант-шоу незмінні: майстер каверзних питань Андрій Данилевич і безстрашний Андрій Доманський, готовий випробувати на собі усі дитячі хобі.

У п'ятому сезоні "Круче всех" глядачі дізнаються, як це - бути батьками юного лепідоптерологів? Чим загрожує захоплення дитини грибами? Як жити поруч з юним перкусіоністом? Чого навчають змієнавтів? Як захопити підлітка оперою? Що робити, якщо неможливо знайти партнера з бальних танців для талановитої дівчинки?

Багато учасників нового сезону "Круче всех" вже мають гучні титули і знають, що таке чесна боротьба і праця. Серед учасників програми - чемпіон світу з воркауту і найкраща юна віолончелістка України; абсолютний чемпіон України зі стрибків на акробатичній доріжці й титулований юний гонщик класу SuperMoto kids; юна танцівниця, яка завоювала 34 медалі і один кубок за виконання східних танців, і піаністка - переможець більше 50-ти міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів і фестивалів, лауреат премії ім. Є. Станковича...

Їхні заслуги вже вражають! Але учасники налаштовані рішуче: не просто вийти на сцену "Круче всех", а здивувати - і ведучих, і глядачів.

А ще у новому сезоні у кожного учасника талант-шоу збудеться заповітна мрія. Комусь дістанеться рідкісна іграшка, хтось зустрінеться з улюбленим артистом, а хтось навіть поїде в Париж!

Наскільки теплим, яскравим і надихаючим буде п'ятий, ювілейний сезон, - дивіться на "Інтері" з 14 вересня щосуботи о 20:30.

Спецпроекти