Клара Лучко. Три зустрічі

Клара Лучко. Три зустрічі

Виробництво:
"Інтер"
Рік:
2011

Про проект

У її житті було чимало зіркових ролей - якщо до "Дванадцятої ночі" вважалося, що Клара Лучко може грати виключно колгоспниць, то після зйомок у цьому фільмі до неї приклеїлося кліше класичної актриси. Клара Лучко ще не раз розбивала стереотипи: недаремно після "Дванадцятої ночі" в Кембриджі вона отримала почесне звання "Жінка тисячоліття".

Вперше її життя перевернула роль у фільмі "Кубанські козаки": в мить нікому невідома актриса перетворилася на лауреата Державної премії і стала зіркою всесоюзного масштабу.

Саме на зйомках цього фільму вона зустріла своє кохання. Актор Сергій Лук'янов зіграв у фільмі головну роль - Гордія Ворона. Він був набагато старший за неї, але, не вагаючись, покинув заради Клари дружину й дочку. Через рік після виходу "Кубанських козаків" на екрани вони одружилися, а у 1957 році у них народилася донька Оксана. 15 років подружжя прожило у щасливому шлюбі, однак Сергій Лук'янов рано помер від хвороби серця.

Вдруге Клара Лучко завоювала популярність, коли зіграла роль у телесеріалі Олександра Бланка "Циган".

Своє друге кохання Клара Лучка зустріла у другій половині життя. Через вісім років після смерті Сергія Лук'янова вона в гостях у своєї подруги, теледиктора Ази Ліхітченко, зустріла свого другого чоловіка - відомого письменника й журналіста Дмитра Мамлєєва.
Актриса сама розповідала про своє життя: у 1992 році вона стала автором сценарію фільму "Чи винна я", а через десять років, у 2002-му, випустила книгу з такою ж назвою.

Наприкінці життя вона ніби повернулася до його початку. Незадовго до смерті Клара Лучко закінчила зніматися у фільмі Юлія Гусмана "Парк радянського періоду", своєрідному рімейку "Кубанських козаків". На початку 2005 року актриса випустила календар зі своїми фотографіями в кіно, розрахований на три роки вперед. У березні того ж року її не стало...

Спецпроекти