Ельдар Рязанов. Жіночі історії

Ельдар Рязанов. Жіночі історії

Виробництво:
Інтер, "07 продакшн"
Автор:
Інга Балицька
Режисер:
Ярослав Геляс
Рік:
2011

Про проект

Ім'я Ельдар у перекладі з перської - "той, що володіє світом". Ельдар Рязанов і володіє світом - світом кінематографа. Своїми легендарними фільмами - "Службовий роман", "Іронія долі, або З легкою парою", "Бережись автомобіля", "Вокзал для двох" - він ввів у кінематограф і прославив цілу низку актрис. Вони стали зірками кіно після того, як знялися у його картинах. Кожна з них знає і любить саме свого Ельдара Рязанова.

Ельдар Рязанов завжди освідчувався у любові до життя і Жінки: "що по суті одне й те саме". І навіть у свої 75 років на ювілейному вечорі режисер з легкістю став на коліна перед жінками у залі.

Про своє особисте життя Ельдар Рязанов говорить неохоче. Першою його дружиною стала однокурсниця Зоя Фоміна, з якою він одружився одразу по закінченню ВДІКу. У шлюбі з'явилася єдина дочка Ельдара Рязанова - Ольга, але шлюб не вцілів.

Із другою дружиною Ніною Скуйбіною Рязанов познайомився на початку 70-х років. Це був дуже красивий роман. Закохані світилися від щастя, що відбилося й на творчості режисера. У цей період з'явився, мабуть, найкращий фільм Ельдара Рязанова - "Іронія долі". З Ніною Ельдар Рязанов прожив більше двадцяти років і довго не міг оговтатися після смерті дружини.

Але час йшов... І в житті режисера з'явилася Емма Абайдулліна. "Кожен день нашого спільного - такого недовгого, такого довгого - життя я відкриваю велику, талановиту, надійну, сердечну людину. Чоловіка...", - з любов'ю в голосі каже Емма.

Спецпроекти