Телеканал «Інтер» виграв позов до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Телеканал «Інтер» виграв позов до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

4 липня 2019 | 12:53

Окружний адміністративний суд Києва підтвердив відсутність порушень законодавства у трансляції концерту «Победа. Одна на всех» 9 травня 2018 року. 26 червня 2019 року суд повністю задовільнив позов телеканалу «Інтер» до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. За результатом розгляду суд визнав протиправними та скасував рішення Нацради про результати позапланової виїзної перевірки каналу та розпорядження про сплату телеканалом штрафу в розмірі 4046 057, 63 грн. Суд зазначив, що застосування санкцій до телеканалу було неправомірним, рішення про їх застосування було прийняте без додержання законної мети.

Таким чином суд встановив, що під час трансляції 09 травня 2018 року святкого концерту до Дня Перемоги «Победа. Одна на всех» телеканал дотримався всіх норм законодавства. 

Після прийняття у 2018 році Нацрадою рішення про визнання порушення та застосування санкції у вигляді сплати штрафу телеканал не погодився з таким рішенням і одразу заявив, що буде захищати свої інтереси всіма законними засобами.

ПрАТ «Телеканал «ІНТЕР» неодноразово наполягав і наполягає, що у своїй діяльності завжди керувався і керується виключно нормами українського законодавства та інтересами своїх глядачів.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти