"Не жіноча робота": прем'єра серіалу на "Інтері"

"Не жіноча робота": прем'єра серіалу на "Інтері"

5 квітня 2019 | 17:08

У понеділок, 15 квітня, о 21:00 на телеканалі "Інтер" - прем'єра багатосерійної детективної мелодрами "Не жіноча робота" виробництва Armada Films. Це серіал про тендітну жінку, яка вибрала для себе непросту професію: кожен день вона ризикує життям, розслідуючи злочини. У головних ролях - Олена Коломина, Антон Батиров, Костянтин Войтенко, Олексій Зубков. Режисер картини - Валерій Ібрагімов.

Головна героїня - слідчий столичної прокуратури з особливо важливих справ Світлана Ігорева - звикла до складнощів професії: до страшних картин на місці злочину, спілкування зі специфічним контингентом та інших подібних обставин. Тільки через роботу у неї зовсім не залишається часу на сім'ю і особисте життя. У Світлани непрості відносини з сином-підлітком, адже вона рідко буває вдома. Колишній чоловік теж нечасто проводить час з дитиною, відкуповуючись аліментами. Коли з'ясовується, що її мати важко хвора, головна героїня негайно їде до неї в село, хоча для цього їй доводиться посваритися з начальником і звільнитися зі служби.

Втім, і в рідному селі Світлані доводиться застосовувати свої професійні навички: побутове вбивство, у якому замішаний її шкільний кавалер, не може не привернути її увагу. А у сільській громаді, де, здавалося б, усе як на долоні, киплять таємні пристрасті. Колишньому столичному слідчому доводиться налагоджувати відносини і з місцевими колегами, і з власним сином, і з односельцями...

Головну роль - слідчого столичної прокуратури з особливо важливих справ Світлану Игореву - грає Олена Коломина. Актриса добре відома глядачам "Інтера" по гостросюжетної мелодрамі "Я подарую тобі світанок". "Моя героїня у "Не жіночої роботі" - талановитий слідчий, яка дуже любить свою роботу, - розповідає Олена. - Вона не згодна, що професія слідчого - не для тендітної жінки. Це її покликання: у Світлани дуже розвинені логіка, інтуїція. Вона може бути жорсткою і навіть жорстокою, коли це треба для справи. Для мене ця роль - на опір, тому що у реальному житті я досить емоційна людина, спонтанна. А тут мені доводиться грати персонажа з холодним розумом і з залізною хваткою. Плюс до "Не жіночої роботи" я грала в основному молодих героїнь. А тут - маму дорослого сина, жінку більш дорослу, яка, до того ж, займає важливу посаду".

Чи зможе головна героїня знайти баланс між роботою та особистим життям? Чи зуміє вона налагодити стосунки з сином? Чи зможе столичний слідчий перекваліфікуватися на сільського сищика? Дивіться у серіалі "Не жіноча робота" - з 15 квітня з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі "Інтер". 

"Не жіноча робота"

Жанр: детективна мелодрама
Кількість серій: 8
Виробництво: Armada FILMS
Країна Україна
Рік: 2019
Режисер-постановник: Валерій Ібрагімов
Сценарист: Андрій Румянцев
Оператор-постановник: Артем Козирєв
Актори: Олена Коломина, Антон Батиров, Костянтин Войтенко, Михайло Шамігулов, Андрій Ісаєнко, Галина Корнєєва, Олексій Зубков і інші.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти