Абсолютна перемога Усика на "Інтері"

Абсолютна перемога Усика на "Інтері"

12 листопада 2018 | 12:00

У суботу, 10 листопада, глядачі "Інтера" в прямому ефірі дивилися видовищний боксерський поєдинок Олександра Усика і Тоні Белью. Український боксер блискуче провів перший захист титулу абсолютного чемпіона світу. Яскраве протистояння закінчилося беззастережною перемогою Усика: він відправив суперника у нокаут у восьмому раунді. Частка переможного для Олександра бою серед всеукраїнської аудиторії 18+ становила 48,5%, за аудиторією 18-54 (50тис +) бій зібрав 37,7%. По обидвом аудиторіям боксерський поєдинок став ефірною подією з найвищою часткою телеаудиторії з початку осені. Трансляція бою стала беззаперечним лідером слоту по обидвом цільовим аудиторіям.

ТОП-5 каналів 10.11.2018г. в слоті бою А.Усік - Т.Белью (24:33:50-25:37:52)

(Частка 18+, Україна / 18-54, 50+, відсортовано за 18+, Україна)

 

В очікуванні поєдинку Усик - Белью глядачі також з великим інтересом дивилися програму "Великий бокс" (частка 30,7% / 20%). У спеціально організованій виїзній студії в Манчестері ведучий Роман Кадемін спілкувався із зірковими експертами: знаменитим промоутером Едді Хірном, президентом престижної боксерської організації WBC Маурісіо Сулейманом, відомим рефері Юрієм Копцевим, промоутером Усика Олександром Красюком.

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільових аудиторій 4+ (Україна), 18+ (Україна), 18-54 (50тис. +). Дані розраховані для слотів події за 10.11.2018 (дані Overnight). Дані надані за показниками shr%, cov #, rat%. Детальніше за показниками і визначеннями цільових аудиторій в глосарії ІТК http://tampanel.com.ua/ru/about/glossary/

При використанні матеріалів посилання на телеканал "Інтер" обов'язкове.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти