"Інтер" навчить "Правилам виживання"

"Інтер" навчить "Правилам виживання"

5 листопада 2018 | 14:50

У вівторок, 6 листопада, о 13:50 на "Інтері" - прем'єра проекту "Правила виживання". Ми розповімо глядачам про те, як захищати своє право на нормальне життя.

Ми щодня опиняємося один на один з небезпекою і ризикуємо життям. Як вижити в країні, де можуть не виконуватися закони і не діяти правила? Сьогодні потрібно вміти себе захищати! Ми часто не знаємо, чим ми дихаємо, що їмо, яку воду п'ємо, який одяг носимо, на якому транспорті пересуваємося, чим заправляємо свій автомобіль. Відповіді на ці та інші важливі питання - у "Правилах виживання". Ведуча проекту Віра Борсук та експерт програми - виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов - розкажуть, як захистити себе. 

"Щодня ми, як споживачі, стоїмо перед вибором: які товари купувати в магазинах і на ринках, якими послугами користуватися. Що ми виберемо: якість чи небезпека для життя - залежить від наших знань і ставлення кожного з нас. Потрібно знати свої права і відстоювати їх, - каже ведуча проекту Віра Борсук. - Наша програма - це конкретна і покрокова інструкція, як діяти в тій чи іншій ситуації. У цьому головна відмінність "Правил виживання" від інших програм на українському телебаченні. Ми не просто викриваємо нечесних підприємців та допомагаємо споживачам вирішити їхні проблеми, ми ще й даємо конкретні поради-підказки глядачам. Вони стосуються не тільки захисту своїх прав, правил вибору тих чи інших товарів і послуг, але і розумної економії". 

Віра Борсук і Максим Несміянов перевірять сферу послуг в різних містах України. Влаштують рейди по супермаркетах, магазинах і закладам громадського харчування. Протестують безпеку і якість послуг в індустрії краси. Перевірять громадський транспорт і автозаправки. А також зони для розваг, що користуються попитом у населення: дитячі майданчики, парки атракціонів, катки. 

Завдання проекту - навчити людей бути більш відповідальними, уважними і свідомими. Разом ми можемо змінювати вітчизняну сферу послуг на краще.

Проект "Правила виживання" виходитиме на "Інтері" з вівторка по п'ятницю о 13:50.

6 листопада в першому випуску програми глядачі дізнаються: як купувати продукти на ринку і не бути обдуреним, де пообідати без шкоди для здоров'я і чому вуличні гойдалки і атракціони можуть бути небезпечними для життя дитини. "Правила виживання" - це правила, які повинен знати кожен!

Промо-анонс – https://youtu.be/DwrMd9Fs4A8 

При використанні матеріалів посилання на телеканал "Інтер" обов'язкове.

 

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти