У "Жди меня. Україна. Постскриптум" глядачі дізнаються продовження історій героїв

У "Жди меня. Україна. Постскриптум" глядачі дізнаються продовження історій героїв

12 жовтня 2018 | 16:27

У понеділок, 15 жовтня, на телеканалі "Інтер" - прем'єра нового проекту "Жди меня. Україна. Постскриптум". Глядачі побачать, як склалися долі людей, які після багаторічних пошуків все-таки знайшли один одного і зустрілися в студії програми "Жди меня. Україна".

Ось уже 17 років один з найпопулярніших проектів телеканалу "Інтер" - "Жди меня. Україна"- допомагає українцям розшукувати своїх рідних і близьких по всьому світу. За час існування програми на адресу редакції надійшло близько півмільйона звернень з проханнями про допомогу в пошуках родичів і друзів, понад 100 тисяч людей було знайдено. Щоразу після ефіру телефони редакції програми "Жди меня. Україна" розриваються від дзвінків телеглядачів.

"У нас дзвонять всі телефони, - розповідає ведучий програми Анатолій Бондаренко. - Одні люди хочуть розшукати своїх рідних і близьких. Інші - упізнають у програмі тих, кого ми шукаємо, і готові нам допомогти. А ще багато дзвінків від людей, які цікавляться, як складаються долі героїв, яким ми допомогли зустрітися нашої студії, і що потім відбувається з найближчими людьми, які, нарешті, знайшлися. Тому ми вирішили розширити програму "Жди меня. Україна" і зробити 20-хвилинне відеодополненіе - своєрідний постскриптум, у якому ми розповімо глядачам про те, що ж сталося з героями наших програм вже після їхньої зустрічі в студії". 

У першому випуску "Постскриптуму" - історія 22-річного Миколи Іванюшіна з Миколаївської області. У 5 місяців малюк опинився в будинку дитини зі статусом "сирота". Кожен наступний рік спочатку в інтернаті, трохи пізніше в училище, а ще на спортивних змаганнях хлопець доводив всім і в першу чергу - собі, що він має право на щастя. Як і будь-яка дитина-сирота, Микола завжди хотів мати маму, а ще більше - рідних. Тому і звернувся до редакції "Жди меня. Україна". На щастя, пошуки команди проекту увінчалися успіхом: рідна мати Миколи та його сестри знайшлися. А глядачі побачили, як в студії програми відбулася їхня зворушлива зустріч зі сльозами на очах. 

Майже рік минув відтоді, як журналісти "Жди меня. Україна" розповіли телеглядачам історію Миколи. Як змінилося його життя після зустрічі з рідними? Дивіться перший випуск проекту "Постскриптум" відразу після завершення програми "Жди меня. Україна" - у понеділок, 15 жовтня, о 15:45 на "Інтері".

 

При використанні матеріалів посилання на телеканал "Інтер" обов'язкове.

 


Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти