"Плата за порятунок" - прем'єра телефільму на "Інтері"

"Плата за порятунок" - прем'єра телефільму на "Інтері"

11 жовтня 2018 | 17:02

У понеділок, 15 жовтня, о 21:00 на телеканалі "Інтер" стартує 4-серійна гостросюжетна мелодрама "Плата за порятунок" виробництва Armada Films. У головних ролях нового серіалу - Ірина Таранник, Анатолій Руденко, Едуард Флеров, Регіна Мянник, Людмила Нільська. Режисер - Валерій Ібрагімов.

 

Життя головної героїні - Ксенії Гальпериної - здавалася щасливим і спланованим на роки вперед. Вона - головний лікар клініки. Перед нею відкриваються прекрасні перспективи: успішна кар'єра, фінансовий добробут, народження дитини від коханого чоловіка... Одного разу в клініку привозять постраждалих після автокатастрофи. З цього починається ланцюжок жахливих подій у житті героїні. В результаті Ксенія залишається без роботи, без грошей і без дитини. Нова любов, що виникла раптово, здавалося б, повинна привнести в життя Ксенії радість нових відносин. Але все виявляється лише майстерно створеним світом, покликаним зламати і знищити її саму і все, що їй дорого...

"Серіал "Плата за порятунок" - це повчальна історія про те, що потрібно цінувати близьких людей, - каже режисер Валерій Ібрагімов. - Головне завдання, яке стояло перед акторами та знімальною групою, - донести до глядача всі ті переживання, що випали на долю головних героїв".

Головлікаря Ксенію Гальперіну грає талановита актриса Ірина Таранник ("Сільський учитель", "Людський фактор", "Фото на недобру пам'ять"). За словами режисера, актриса легко увійшла в образ керівника клініки, оскільки до цього Ірині вже доводилося виконувати роль медика.

Також у телефільмі "Плата за порятунок" знялися такі відомі актори, як Анатолій Руденко, Людмила Нільська, Едуард Флеров, Регіна Мянник, Олексій Смолка, Заза Чантурія. Наймолодша актриса - однорічна дівчинка, яка грала роль дочки головної героїні. Кроха на майданчику поводилася добре, а під час зйомки спокійно засинала на руках своєї кіномами.

У новій гостросюжетної мелодрамі - не тільки особисті трагедії героїв і професійні інтриги, а й багато екшену: будуть аварії, бійки і навіть перестрілки.

Чи зможе головна героїня впоратися з усіма випробуваннями і повернути собі добре ім'я і власну дитину? Дивіться у телефільмі "Плата за порятунок" - з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі "Інтер".

 

Промо-анонс – https://www.youtube.com/watch?v=ve7x1AuHKAc

 

"Плата за порятунок"

Жанр: гостросюжетна мелодрама

Кількість серій: 4

Виробництво: Armada FILMS

Країна: Україна

Рік: 2018

Режисер: Валерій Ібрагімов

Актори: Ірина Таранник, Анатолій Руденко, Едуард Флеров, Регіна Мянник, Людмила Нільська, Олексій Смолка, Заза Чантурія.


При використанні матеріалів посилання на телеканал "Інтер" обов'язкове.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти