Олександр Усик: "Я мрію про мир! Я б у всьому світі прибрав всю брехню і негатив. Я б усю зброю у світі знищив"

Олександр Усик: "Я мрію про мир! Я б у всьому світі прибрав всю брехню і негатив. Я б усю зброю у світі знищив"

2 серпня 2018 | 17:45

Український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу і перший володар кубка Мохаммеда Алі, провів першу прес-конференцію в Україні після завоювання престижного титулу. Телеканал "Інтер" покаже її в неділю, 5 серпня, о 12:00.

 

Звичайно ж, на зустрічі з журналістами та шанувальниками йшлося про його переможний двобій з Муратом Гассієвим. "Як проходив сам бій, ви все бачили в прямому ефірі на телеканалі "Інтер". Але хотів би зазначити, що на мене дуже добре враження справили глядачі у залі, - розповів Олександр. - Те, як люди себе вели, коли грали два гімни, коли ми боксували, коли закінчився поєдинок... Підтримували і мене, і Мурата. І ця підтримка була дуже інтелігентною. Не було образ, якихось неприємних криків, хоча зазвичай на боях хтось викрикує "Убий його!" Або щось подібне. Тут такого не було. Це залишило приємні враження. Після бою багато людей чекали мене на вулиці майже до ранку. Поки я здав тест на допінг, пройшов усі процедури, то із залу я вийшов приблизно о 4 ранку - початку п'ятого. І весь цей час люди чекали на мене, щоб сфотографуватися. Причому не українці - навіть не знаю, звідки вони були".

 

Прокоментував Олександр Усик і чутки про можливе присвоєння йому звання Героя України і суперечки, що виникли навколо цієї ініціативи: "Не треба мені нічого давати. Тому що я нічого у вас не прошу. Я прошу просто не заважати мені йти тим шляхом, яким мене веде Всевишній. Не заважайте - це найкраща підтримка, яку ви можете мені надати. Герой? Не потрібні мені ніякі зірки і звання. Для свого народу, для певної кількості людей своєї країни я і так є героєм. Мені не потрібні для цього регалії якісь. Це не те. А коли ти йдеш - і люди кажуть, що ми за тебе молимося і до другої години ночі, скільки цей бій тривав, ми переживали, дивилися без звуку телевізор. Ось це визнання, а не зірки, що ви роздаєте кому попало".


Також Олександр поділився своїми планами щодо переходу в нову вагову категорію - суперважку вагу. І розповів, про що він мріє поза боксом: "Я мрію про мир! Іноді фантазую, що б я зробив, якби у мене була золота рибка. Я б у всьому світі прибрав всю брехню і негатив. Я б все зброю у світі знищив. І запропонував би людям змагатися у спорті, у науці - у будь-яких сферах можна змагатися, але без зброї".

А ще Олександр дав свою оцінку негативу, який деякі ЗМІ і звичайні люди вихлюпнули на нього після бою у Москві, а також за його підтримку православної віри і православної церкви. "Я ніяк не реагую на те, що про мене говорять. Звичайно, якщо люди говорять гарні речі і захищають, я їм дуже вдячний. Що стосується тих, хто говорить про мене погано, я взагалі не звертаю уваги на це. Я не читаю ЗМІ. У соцмережах у мене є група, де тільки близькі люди. І вони іноді надсилають якісь новини. І ми разом над цим сміємося. Я серйозно не сприймаю всіх цих заяв. Деякі люди, які пишуть негатив, обзиваються, - просто божеволіють. Одного разу я зберу разом всіх незадоволених людей, яким я не подобаюся, вийду один проти них і буду битися (посміхається). Я прошу свій народ бути самосвідомим. Нещодавно дивився трансляцію хресного ходу, присвяченого 1030-річчю Хрещення Русі. Ви бачили, скільки там було людей? Кому заважає, що стільки людей виходить молитися? Нехай моляться! Це добре, коли люди моляться: благодать приходить на всю країну".

Були питання про дітей Усика. Зокрема, про те, чи планує він синів та на бокс. Олександр відповів, що не хотів би, щоб вони заробляли на життя таким способом. А якщо діти все-таки захочуть стати боксерами, він їм пояснить, що це нелегко. Але підтримає будь-який їхній вибір і завжди буде допомагати.

 "Інтер" покаже "Говорить чемпіон" - спеціальну прес-конференцію Олександра Усика - у неділю, 5 серпня, о 12:00.


Олександр Усик завжди готовий підтримати і чужих дітей, які потребують допомоги. Відомий боксер - постійний учасник благодійного аукціону "Інтер - дітям". Перед прес-конференцією він передав на аукціон нові ексклюзивні лоти. Боксерські рукавичкифутболку і фотографію з автографом абсолютного чемпіона світу вже можна придбати на сайті deti.inter.ua. Всі зібрані від продажу лотів гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Давайте робити добрі справи разом з Олександром Усиком! Разом ми можемо рятувати дитячі життя!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти