Більше 10 млн осіб відсвяткували 1030-річчя Хрещення Русі разом з "Інтером"

Більше 10 млн осіб відсвяткували 1030-річчя Хрещення Русі разом з "Інтером"

30 липня 2018 | 11:01

28 липня, у День пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира, українці відзначають День Хрещення Русі. Рівно 1030 років минуло з епохальної події, що на тисячоліття визначила нашу історію. 27 і 28 липня телеканал "Інтер" у прямому ефірі транслював урочистості, приурочені до 1030-річчя Хрещення Русі: молебень на Володимирській гірці, Всеукраїнський хресний хід і Божественну літургію в Києво-Печерській лаврі. Крім цього, 27 липня на "Інтері" було спецпрограмування, присвячене урочистостям, воно включало шестигодинний прямоефірний марафон "Наша віра", документальний проект "Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття", спеціальний кінопоказ. Святковий ефір "Інтера" у п'ятницю дивилися 10 млн телеглядачів в Україні. Крім того, понад 100 тисяч людей стежили за заходами онлайн - завдяки інтернет-трансляціям урочистостей на сайті inter.ua, офіційному YouTube-каналі і Facebook-сторінці "Інтера".

Напередодні Дня Хрещення Русі сотні тисяч віруючих з'їхалися до Києва, щоб разом помолитися про Божу милість для нашого народу. 27 липня біля пам'ятника рівноапостольному князю Володимиру відбувся урочистий подячний молебень, після якого віруючі і духовенство пройшли хресним ходом в Києво-Печерську лавру. Цього року, за даними інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, в молебні та хресній ході взяли участь понад 250 тисяч осіб!

Долучилися до спільної молитви і телеглядачі каналу "Інтер". Ті віруючі, які не змогли приїхати на Володимирську гірку, стежили за подіями у прямому ефірі. "Інтер" - єдиний український телеканал, який приділив 1030-річчю Хрещення Русі особливу увагу в своєму ефірі.

"У День Хрещення Русі "Інтер" традиційно транслює урочистий молебень і хресний хід. Але, на відміну від попередніх років, цього року 27 липня, в переддень свята, у нас день був повністю присвячений цій даті. У праймі вийшов спеціальний проект до 30-річчя відновлення чернечого служіння в Києво-Печерській лаврі "Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття", художній фільм "Поп" з колекції "Православного кіно", - говорить керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна. - Ми зняли всю рекламу. Всім цим днем, як єдиним цілим, ми хотіли дати мільйонам наших глядачів відчуття єдиного великого, світлого свята, що всіх об'єднує. Тому ми вирішили розширити рамки нашого ефіру. Ми відчули, що це дуже важливо і люди цього чекають. Я щаслива, що ця подія відбулася і що телеканал "Інтер" дав можливість мільйонам людей приєднатися до спільної молитви".


Святковий ефір на "Інтері" розпочався 27 липня з телемарафону "Наша віра". Він зібрав частку 10,3% за аудиторією 18+ вся Україна. З ексклюзивних сюжетів телеглядачі дізналися про історію Хрещення Русі і про те, чим ця подія була для нашого народу і для інших православних народів. Журналісти марафону побували в Сербії, Грузії, Болгарії, Туреччині, Італії, Азербайджані, Білорусі та Росії, щоб показати, як живуть сьогодні православні країни. А також розповіли про важливі духовні центри і місця, шановані у православному світі. Крім того, в марафоні було багато ексклюзивних інтерв'ю. У тому числі - відверті зізнання про віру легендарного українського боксера, абсолютного чемпіона світу Олександра Усика. І ексклюзивне інтерв'ю Святішого Патріарха Кирила. Марафон подивилися майже 3 млн телеглядачів в Україні.

Пряма трансляція молебню на Володимирській гірці та хресного ходу пройшла з часткою 11,5% по аудиторії 18+ (Україна). Її подивилися 2,1 млн глядачів в Україні.

Спецподією прайму 27 липня став документальний проект "Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття", присвячений 30-річчю відродження чернечого життя у головній православній обителі. Серед глядачів старше 18 років по всій Україні проект зібрав частку 7,8%.

А показ історичної драми "Поп" - про священиків, які в роки Великої Вітчизняної війни відроджували церковне життя на окупованих німцями територіях, - зібрав частку 10,5% (18+, вся Україна).

У суботу, 28 липня, "Інтер" продовжив трансляцію подій, присвячених Дню Хрещення Русі. О 9:00 на каналі в прямому ефірі була показана Божественна літургія у Святій Успенській Києво-Печерській лаврі. Трансляція по аудиторії 18+ (Україна) зібрала частку 9,1%, літургію бачили більше 2 млн українців.

Хто не стежив за урочистостями і спецпроектами, присвяченими 1030-річчя Хрещення Русі, у прямому ефірі, має змогу подивитися повне відео трансляцій на офіційному YouTube-каналі "Інтера":

Телемарафон "Наша віра" – https://www.youtube.com/watch?v=371b7cY0kHE

Трансляція урочистого молебню на Володимирській гірці та Всеукраїнського хресного ходу -https://www.youtube.com/watch?v=o0BZeuvyPrI&t=11s

Документальний проект "Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття" -
https://www.youtube.com/watch?v=B3bSjpUIpUU

Трансляція Божественної літургії в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі –
https://www.youtube.com/watch?v=8TKVQ0hmEtg

Данные исследования ТВ аудитории принадлежат ИТК. Оператор панели — Nielsen; мониторинг — Коммуникационный Альянс. Данные предоставлены Телеканалом «Интер». Данные рассчитаны для целевых аудиторий: 18+ (Украина), 4+ (Украина). Данные рассчитаны для слотов событий и канала за сутки за 27-28.07.18 (данные Overnight). Данные предоставлены по показателям shr% и Cov#. Подробнее по показателям и определениям целевых аудиторий в глоссарии ИТКhttp://tampanel.com.ua/ru/about/glossary/

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти