Таємниці вбитої нареченої і нальоти озброєної банди - в нових випусках «Речдоку»

Таємниці вбитої нареченої і нальоти озброєної банди - в нових випусках «Речдоку»

26 березня 2018 | 11:21

З вівторка по п'ятницю о 14:50 та 15:45 в ефірі «Інтера» - нові випуски детективного циклу «Речдок». Заздрість, ревнощі, любов, зрада, страх втрати коханої людини - що цього разу підштовхне людей на вчинення злочинів? Чи зможуть криміналісти виявити той самий речовий доказ, який допоможе знайти винних у скоєному? Відповіді на ці запитання глядачі дізнаються зовсім скоро.
 
У вівторок, 27 березня, о 14:50 на «Інтері» - прем'єрний випуск «Таємниці нареченої». Ця історія сталася в лютому 1978 року. У херсонському парку знайдена задушеною швачка місцевої фабрики - Ольга Худенко. За словами сусідок убитої по гуртожитку, в той вечір дівчина зустрічалася зі своїм нареченим Дмитром Бєловим. Коли Ольга не повернулася додому, подруги пішли її шукати. Наречений убитої запевняв: в той вечір не бачився з нею. Більш того, вони навіть про зустріч не домовлялися. В ході слідства з'ясувалося: мати Діми ненавиділа майбутню невістку, вважала, що дівчина просто хоче отримати міську прописку, тому і завагітніла від її сина. Ще одна людина, якій заважали відносини Олі і Дмитра, - подруга Катя, за якою хлопець доглядав раніше. Дивно, що саме Катя почала пошук зниклої подруги в день її смерті...
 
О 15:45 в ефірі - новий випуск «Зло в квадраті». У лютому 1982 року в Києві з будинку номер 36 по вулиці Будівельників в міліцію надійшов виклик: один з мешканців б'є дружину. Двоє міліціонерів приїхали за адресою. У під'їзді будинку їх убили, табельну зброю викрали, а на стіні з'явилася кривавий напис: слово «зло», обведене в квадрат. Слідчі з'ясували: ніхто з сусідів в той вечір в міліцію не дзвонив, ніяких бешкетів в під'їзді не було. Однак після цієї події в Києві та Київській області відбувається серія зухвалих пограбувань, в ході яких на стіні злочинці залишають свій знак...
 
У середу, 28 березня, - розкриття підпільного грального закладу у випуску «Вірний розрахунок» і «Смертельний номер» в цирку-шапіто.
 
У четвер, 29 березня, - вбивство шантажиста в «Нитках ляльковода» і несподіваний поворот в розслідуванні викрадення братів у випуску «Золоте весілля».
 
У п'ятницю, 30 березня, - нова правда про любовний трикутник «Давній історії» і розплата за вкрадене життя у випуску «Струна соль».

Не пропустіть розслідування заплутаних кримінальних справ в прем'єрних випусках і кращих серіях минулих сезонів - з вівторка по п'ятницю з 14:50 на телеканалі «Інтер»!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти