Артем Позняк провів майстер-клас, до якого готувався 12 років

Артем Позняк провів майстер-клас, до якого готувався 12 років

27 лютого 2018 | 12:02

В п'ятницю, 23 лютого, в "Інтершколі" відбувся майстер-клас відомого актора і ведучого детективного циклу "Речдок" на "Інтері" Артема Позняка на тему "Робота над ролью. Створення образу". Відвідати його міг кожен охочий, пройшовши попередню реєстрацію на сторінці медіаосвітнього проекту в Facebook. Так, у залі були присутні актори-початківці, студенти "Інтершколи" різних спеціалізацій, а також шанувальники артиста і телеведучого.

За словами Артема, до цього майстер-класу він готувався ні багато ні мало, а цілих 12 років: саме стільки він вивчає акторську майстерність. Можливість поділитися знаннями і досвідом з молоддю актор вважає своїм невеликим внеском у розвиток улюбленої професії.

"На сьогоднішній день професія актора дуже популярна, - каже Артем Позняк. - Але люди, які роблять у ній перші кроки, часто недооцінюють її складності. Тому на виході ми маємо неякісні акторські роботи і телепродукт у цілому. Мені хочеться, щоб люди серйозно, з глибиною і ретельністю підходили до професії. І тоді все буде добре!

На своєму майстер-класі Артем Позняк звернув увагу на помилки, які допускають актори-початківці, розповів, як правильно читати сценарій, а також дав кілька корисних рекомендацій, як правильно працювати над роллю. Як приклади ведучий використовував знайомі всім фільми, рекламні ролики і навіть давньогрецькі міфи. Слухачі майстер-класу відчували себе вільно: коментували, ставили питання і дискутували з ведучим. А після завершення лекції довго не відпускали актора: фотографувалися з ним і ставили індивідуальні питання. Відповідаючи на одне з них, Артем Позняк розповів про людину, яка зіграла в його кар'єрі важливу роль. Це його викладач, професор кафедри театрального мистецтва КНУКіМа Ніна Гусакова. Її ім'я Артем вимовляє з теплою посмішкою на обличчі, додаючи, що це дуже глибока, талановита і досвідчена людина.

"Слухати Ніну Миколаївну - одне задоволення! - ділиться Артем. - Під час її лекцій думаєш не тільки про акторську майстерність - ти думаєш про все життя в цілому. По суті, акторська майстерність - це і є мистецтво про життя людей. Тому не знати життя - його законів, характерів, випадків - для актора згубно. Можна сказати, Ніна Миколаївна не тільки вчила нас, але і виховувала".

Наостанок ведучий порадив "інтершколярам" і гостям майстер-класу якомога більше і частіше зніматися, ніколи не зупинятися на досягнутому і не переставати пізнавати щось нове. Адже немає межі досконалості!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти