У День св. Валентина в студії "Стосується кожного" трапиться "Звичайне диво"

У День св. Валентина в студії "Стосується кожного" трапиться "Звичайне диво"

14 лютого 2018 | 12:56

Випуск "Звичайне диво" обов'язково потрібно дивитися тим, хто розчарувався і готовий відмовитися від надії на особисте щастя. Герої програми доведуть на своєму непростому досвіді: коли любиш по-справжньому, неможливого не існує.

Щасливе і наповнене любов'ю життя 47-річної Оксани Тищенко сім років тому зруйнувалося в одну мить. Тоді її чоловіка випадково поранили на полюванні - і він впав у кому. Лікарі запитали Оксану: як сильно вона любить чоловіка чи і готова боротися за нього день у день, крок за кроком, без особливих гарантій на одужання? Оксана вирішила не здаватися. Сьогодні вона розповість, чим для неї обернулося відчайдушне бажання боротися за коханого чоловіка.
 
27-річний херсонський актор Віталій Пронько знову прийде в студію "Стосується кожного". Більше року тому, в листопаді 2016-го, команда проекту поділилася з усією країною його дивовижною історією. Віталій, всупереч інвалідності та зневіри оточуючих, підкорив не тільки театральні підмостки, а й дівчину, яка наполовину його вище. Причому пропозицію руки і серця Віталій зробив Люді прямо в студії "Стосується кожного". Який поворот у долі цієї пари стався після ефіру програми?

Також до студію програми завітають люди, яким бути разом не завадили ані велика різниця у віці, ані величезні відстані, ані лихослів'я оточуючих і відсутність матеріальних благ. Сьогодні в "Стосується кожного" - найяскравіші, найтепліші і найщиріші історії кохання, а також сльози радості, подарунки, доленосні зустрічі і дивовижні визнання, які не зможуть залишити байдужими нікого.
 
Хвилюватися і радіти з учасниками цього випуску будуть експерти ток-шоу: ведуча програми "Жди меня. Украина" Жанна Тихонова, хореограф Сергій Костецький, співачка Міла Нітіч, ​​психолог Світлана Митрофанова, актор Сергій Писаренко, шоумен Вадим Мічковський, актриса Віра Кобзар, пластичний хірург Станіслав Валіхновський та інші.
 
"Любов - це звичайне диво, диво, яке може і повинно статися з кожним з нас", - впевнений ведучий програми Андрій Данилевич.
 
Не пропустіть історії про справжнє кохання, яке живе не завдяки, а всупереч будь-яких обставин, сьогодні, 14 лютого, о 18:00 на телеканалі "Інтер" у випуску програми "Стосується кожного" - "Звичайне диво".

Спецпроекти