Трансляції Різдвяних богослужінь на "Інтері" переглянули понад 6 млн. чоловік

Трансляції Різдвяних богослужінь на "Інтері" переглянули понад 6 млн. чоловік

9 січня 2018 | 12:24

Різдво Христове "Інтер" традиційно відсвяткував разом із мільйонами телеглядачів. 6 та 7 січня телеканал провів трансляцію різдвяних служб зі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. В субботу, 6 січня, пряма трансляція вечірнього Різдвяного богослужіння пройшла з часткою 10,1% за масовою всеукраїнською аудиторією 18+. А у неділю, 7 січня, частка Різдвяної Божественної літургії склала 9,4%. Трансляції подивилися близько 6,2 млн. чоловік в Україні.

Також 6 січня телеканал "Інтер" показав документальний проект власного виробництва "Від Різдва до Хрещення". Глядачі отримали можливість разом зі знімальною групою пройти земним шляхом Ісуса Христа - від Різдва і до Хрещення в Іордані. Частка документального проекту склала 8,7% серед глядачів 18+ ​​в Україні.

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільових аудиторій 18+ (Україна), 4+ (Україна). Дані розраховані для доби і слота події за 6-7.11.2017 (дані Overnight). Дані надані за показниками shr% і cov# (для 4+, Україна).  Детальніше за показниками і визначеннями цільових аудиторій у глосарії ІТК

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти