"Інтер" представляє нову послугу – вперше в Україні

7 грудня 2017 | 15:54

Телеканал "Інтер" розбудить своїх глядачів 10 грудня о 5:00 до початку програми "Большой бокс", під час якої у прямому ефірі з Нью-Йорка транслюватиметься поєдинок найтехнічніших боксерів сучасності Василя Ломаченка та Гільєрмо Рігондо. Український боксер у бою з кубинцем захищатиме свій титул чемпіона за версією WBO у другій напівлегкій вазі.

У спортивному світі вважають, що цей бій може стати найкращим поєдинком десятиріччя. У Нью-Йорку він викликав ажіотаж: усі квитки на арену Madison Square Garden, викупили ще місяць тому.

Щоб підтримати Василя Ломаченка та подивитись його поєдинок з Гільєрмо Рігондо у прямому ефірі разом із сотнями тисяч вболівальників у всьому світі, телеглядачам в Україні доведеться прокинутись о 5:00. Не всі можуть встати так рано під звичний сигнал будильника, але багато хто навіть серед ночі відповідає на дзвінки на мобільний телефон. Саме для таких глядачів "Інтер" вперше в Україні запустив послугу "Прокидайся, бокс починається!". О 5:00 на номер абонента, який замовив послугу, надійде дзвінок-нагадування про те, що на "Інтері" починається програма "Большой бокс". Для замовлення послуги необхідно зателефонувати на короткий номер 965. Вартість 1 хвилини розмови під час замовлення дзвінка-нагадування становить 5,50 грн, плата за з’єднання для дзвінків у мережах мобільних операторів "Київстар" та "Лайфселл" становить 0,27 грн, у мережі Vodafon – 0,33 грн.

Відеоролик про нову послугу – https://youtu.be/tLdVU_rMbMg

Інформація про дзвінки на номер 965:

Вартість дзвінка на короткий номер 965 — 5,50 грн за 1 хв. і 0,27 грн за з'єднання для абонентів мережі ПрАТ "Київстар", 5,50 грн за 1 хв. і 0,33 грн за з'єднання для абонентів ПрАТ "ВФ Україна" (ТМ "Vodafone") та 5,50 грн за 1 хв. і 0,27 грн за з'єднання для абонентів ТОВ “Лайфселл”, з ПДВ без ПФ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5 % від вартості послуг без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх! Технічна підтримка: 044 284 04 97, час роботи: 10:00-18:00, оплата — згідно з тарифами вашого оператора, організатор: ТОВ “ВІА ТЕЛЕПОРТ”, Україна, 01601, вул. Бульварно-Кудрявська, 22, к. 119.


Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти