"Время строить": будинок мрії для багатодітної сім'ї, яка опинилася на вулиці

"Время строить": будинок мрії для багатодітної сім'ї, яка опинилася на вулиці

6 грудня 2017 | 13:07

У суботу, 9 грудня, о 20:30 на телеканалі "Інтер" - другий випуск масштабного реаліті-шоу "Время строить". У цій програмі лідер команди проекту Оксана Марченко разом із архітектором, дизайнером, будівельниками, добровільними помічниками і навіть зірками створюватиме будинок мрії для багатодітної сім'ї Зої з Житомирської області. У команди проекту грандіозні плани! Чи вийде втілити їх в життя?

Родина, про яку піде мова в цій програмі, опинилася на вулиці у прямому сенсі слова. Зоя та її діти ночували під відкритим небом, готували їжу на вогнищі. Щоб прогодувати сім'ю, жінці доводилося важко працювати, часто - у дві зміни.

"І до цього їй жилося нелегко: одна виховувала дітей, а тут така біда, - розповідає подруга Зої, Олена. - Знімати житло на її зарплату - неможливо. Не кажучи про те, щоб купити новий будинок... Але ж головне - потрібно було годувати дітей. Ми допомагали, чим могли, звичайно, але вона мріяла, щоб у неї знову з'явився свій будинок. Чи не для себе - для дітей!"

Історія Зої та її дітей дуже зворушила команду проекту "Время строить". Ідея допомогти цій родині згуртувала сотні людей - сусідів, друзів і односельців. Тих, хто спілкувався з жінкою та її дітьми, і тих, хто просто чув про її горе.

"Мене досі вражає смиренність, працездатність і всемогутність наших жінок, - каже лідер команди "Время строить" Оксана Марченко. - Зоя - втілення нашої української жінки. Я не уявляю собі, як вона жила. При цьому - зберігала оптимізм, не переставала працювати. Ось вона готує їжу не на затишній кухні, а на багатті, і все одно радіє: "Який у мене смачний борщ вийшов!" вона не сумує, не опускає руки. І, можливо, нас Господь і привів до неї саме тому, що вона така людина".

Історія багатодітної мами вразила зіркових учасників програми, яких Оксана Марченко покликала на допомогу. Взяти участь у будівництві нового будинку і нового життя для Зої та її дітей зголосилися шоумен і продюсер Олексій Потапенко (Потап), шеф-кухар програми "Готуємо разом" Андрій Дромов і дизайнер Катерина Шаховська. Зірки були вражені масштабом проекту. А також тим, наскільки все у ньому "по-справжньому".

"Я хочу сказати величезне дякую Оксані Марченко і телеканалу "Інтер" за те, що вони взялися за такий проект, - ділиться враженнями Потап. - Коли я погоджувався взяти участь, до кінця не вірив, що тут все буде по-справжньому. Але коли ми зайшли на майданчик, я побачив будівництво, робота на якому кипить, і людей, які допомагають один одному. Це дуже зворушливо".

Що буде робити Потап на будівництві? Яким буде будинок мрії для цієї сім'ї? Які сюрпризи чекають на Зою та її дітей? Не пропустіть! У суботу, 9 грудня, о 20:30 на телеканалі "Інтер" - "Время строить".

Анонс другого випуску

Перший випуск реаліті-шоу "Время строить" можна подивитися на сторінці проекта в YouTube

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти