У ток-шоу "Стосується кожного" – про беззахисність дітей перед батьками

У ток-шоу "Стосується кожного" – про беззахисність дітей перед батьками

24 листопада 2017 | 12:40

У п'ятницю, 24 листопада, о 18:00 дивіться на "Інтері" випуск соціального ток-шоу "Стосується кожного", який нікого не залишить байдужим. Програма "Випадкова жорстокість" розповість про те, що діти інколи не мають захисту від найближчих людей – батьків.

Жахливий випадок стався нещодавно в одному з сіл Житомирської області. Під час планового огляду на дому багатодітної сім'ї фельдшер виявила, що одна дитина травмована і перебуває у важкому стані. Дворічного хлопчика було доставлено до лікарні. Медики були шоковані станом, в якому перебував малюк. Його мама пояснювала все нещасним випадком. Рідний тато, який не живе з сім'єю, підозрює, що в тяжкому стані його сина винен співмешканець колишньої дружини.

"Ми почуємо одразу кілька версій події, – говорить ведучий ток-шоу Андрій Данілевич. – Але всі вони викликають масу питань. Тому журналісти "Стосується кожного" поговорили з усіма, хто знає хоч щось про життя дитини, поговорили з лікарями, а також побували в місцевому відділенні поліції".

Експерти та гості програми спробують з'ясувати, з чиєї вини дитина опинилася в лікарні. У студії ток-шоу мама хлопчика і вітчим вперше розкажуть, що сталося насправді.

Не пропустіть вже сьогодні, 24 листопада, о 18:00 на телеканалі "Інтер" випуск ток-шоу "Стосується кожного" – "Випадкова жорстокість".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти