Команда шоу "Орел і решка" побувала у справжньому "пеклі"!

Команда шоу "Орел і решка" побувала у справжньому "пеклі"!

23 листопада 2017 | 17:41

На "Інтері" підходить до фіналу п'ятнадцятий сезон популярного тревел-шоу "Орел і решка. Рай і ад-2". Подорожі команди проекту стають все небезпечнішими. У неділю, 26 листопада, ведучі шоу Регіна Тодоренко та Наталі Невєдрова випробують свою долю в одному з найбільш кримінальних міст світу – Сан-Сальвадор (Республіка Ель-Сальвадор) та побачать справжній "пекло" на Землі.

"На фінальній прямій райсько-пекельних пригод ми відвідали місто, яке по праву можна вважати батьківщиною найнебезпечнішої банди у світі "Мара Сальватруча" (вона ж – "МС-13"), – говорить шеф-редактор проекту "Орел і решка" Юля Гребеневська. – Ми готувалися до цих зйомок півроку. І тему, яку ми обрали, до нас висвітлювали і знімали тут тільки команди рівня ВВС і National Geographic, а також імениті режисери документальних фільмів. Поспілкуватися з членами банди особисто – таке дуже важко організувати, але нам це вдалося".

В Сан-Сальвадорі процвітають бандитизм, бідність і страх. Закон безсилий перед злочинним кодексом, а суд влаштовують прямо на вулицях. Під час зйомок команда шоу побувала в самому центрі існування банди "МС-13" і навіть стала свідками їх страшних злочинів.

"Ми знімали в міських нетрях. Нас цікавили історії звичайних людей, які живуть по сусідству з бандитами, – розповідає продюсер "Орла і решки" Давид Багиаєв. – В якийсь момент ми повернули на одну з вулиць і побачили хлопчика, якого тільки що підстрелили. Його забрала швидка допомога. Знаєте, я організовував зйомки практично у всіх "пекельних" містах. Але саме в Сан-Сальвадорі мені було по-справжньому страшно за життя всієї знімальної групи".

У самому "пекельному" місті на Землі Наталі Неведровой належить пройти випробування в'язницею, а Регіна Тодоренко відправиться прямо в нетрі. Остання довго не могла відійти від цієї поїздки: "Перший шок я пережила ще по дорозі з аеропорту в Сан-Сальвадор, – ділиться враженнями Регіна. – У них в автобусі проповідник читає молитву вголос! Я подумала: "Господи, що ж це за місто таке?" Але все виявилося ще гірше, ніж я собі уявляла. Я ще раз переконалася, що саме люди влаштовують пекло на Землі. Заради влади, заради грошей і навіть просто так. Ми знімаємо такі програми, щоб люди побачили, до чого призводить агресія і безкарність. Можливо, хтось задумається - і світ стане хоч трішки краще".

Які таємниці зберігають нетрі Сан-Сальвадора? Які ще шокуючі відкриття зробила для себе команда шоу "Орел і решка" в "місті диявола"? Місті, який звичайному туристу варто оминати десятою дорогою!

Найнебезпечніший випуск сезону "Орел і решка. Рай і пекло-2" дивіться на "Інтері" у неділю, 26 листопада, о 10:00.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти