Прем'єра на "Інтері"! Другий сезон серіалу "Спокуса": нові грані любові і помсти

Прем'єра на "Інтері"! Другий сезон серіалу "Спокуса": нові грані любові і помсти

11 жовтня 2017 | 11:56

У понеділок, 16 жовтня, о 20:40 на "Інтері" стартує другий сезон серіалу "Спокуса" спільного виробництва телеканалу і кінокомпанії PRO-TV. Це продовження драматичної історії любові і ненависті, в якій переплелися справжні почуття і багаторічна жага помсти. У головних ролях - Іван Колесников, Дар'я Легейда, Ксенія Мішина, Володимир Виноградов, Ольга Сумська, Валерій Афанасьєв. Режисери - Ігор Забара, Сергій Терещук.

Головний герой - Женя Ханжонков - все так само хоче помститися олігархові Олексію Кумачеву за смерть батька. Він домагається арешту бізнесмена за підозрою в створенні таємного фонду і ухилення від сплати податків. Але посадити Кумачева за ґрати не так просто. Крім того, разом з олігархом заарештовують і його дружину Інну - колишню кохану Жені. Молода людина не в силах пробачити зради дівчини. Але чи зможе він забути про свої почуття і зруйнувати життя Інни заради помсти її чоловікові?

Творці серіалу зазначають, що в "Спокусі-2" акцент зроблено на взаєминах, емоціях і почуттях героїв, а ось екшену в картині стане менше. "У другому сезоні буде більше психологічних драм, більше драматизму і трагізму в стосунках між персонажами, - розповідає режисер Сергій Терещук. - В "Спокусі-2" в житті героїв відбудуться серйозні зміни: їм доведеться якось підлаштовуватися, перебудовуватися, переоцінювати цінності, переосмислювати своє життя. Каток, який в першому сезоні набрав швидкість, зачепив кожного на своєму шляху. Сам серіал за жанром став ближче до психологічного трилера. У плані екшену другий сезон трохи спокійніше, хоча тут теж буде багато конфліктних ситуацій. Але трюків, бойових сцен, автомобільних аварій стане менше".

Телеглядачі знову зустрінуться з улюбленими героями картини. Правда, багато персонажів відкриються з несподіваного боку. Наприклад, в головній героїні Інні складно буде впізнати ту бідну і беззахисну дівчину, якою вона була в першому сезоні. "В "Спокусі-2" Інна покаже свої погані якості, - говорить актриса Дарина Легейда. - Люди змінюються, коли стикаються з якимись серйозними проблемами. У випадку з моєю героїнею - ці зміни не в кращу сторону. Інна стає сильною, але в той же час - грубої і злий. Вона починає мстити".

Крім того, персонажі, які в першому сезоні були в тіні, в нових серіях вийдуть на передній план. Наприклад, ключовою фігурою в продовженні серіалу стане олігарх Семен Хван у виконанні Валерія Афанасьєва. І з цим героєм теж відбудуться деякі метаморфози. Лиходій покається, але чи допоможе це йому уникнути покарання за свої злочини?

Яка доля чекає героїв серіалу? Чи зможуть вони знайти щастя? Чи переможе любов спрагу помсти? Не пропустіть продовження серіалу "Спокуса" - з 16 жовтня, з понеділка по четвер о 20:40 на телеканалі "Інтер".

Відеоанонс

"Спокуса-2"

  • Жанр: мелодрама
  • Кількість серій: 24
  • Виробництво: PRO-TV і телеканал "Інтер"
  • Рік до: 2017
  • Режисери: Ігор Забара, Сергій Терещук
  • Продюсери: Віктор Приходько
  • Актори: Іван Колесников, Дар'я Легейда, Ксенія Мішина, Володимир Виноградов, Ольга Сумська, Валерій Афанасьєв, Євген Воловенко, Олена Турбал, Ігор Рубашкін, Тамара Морозова, Міла Сивацька, Олексій Череватенко, Тамара Антропова, Маша Тарасова, Михайло Есьман, Ігор Портянко, Павло Текучев, Володимир Пшеничний, Ірина Калашникова, Дмитро Мухін, Віталій Салій, Андрій Мостренко, Поліна Василина та інші.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти