"Речдок" - найуспішніший прем'єрний проект року на українському телебаченні

"Речдок" - найуспішніший прем'єрний проект року на українському телебаченні

25 листопада 2016 | 15:17

Створити на сучасному ТБ рейтинговий формат – завдання складне. Коли мова йде про щоденному документальному продукт – тим більше. Однак телеканал "Інтер" довів зворотне, випустивши цикл детективних докудрам "Речдок", – новий проект власного виробництва збільшив аудиторію денного слоти на 50% і вже третій тиждень продовжує впевнено лідирувати.

"Речдок" – унікальне явище в сучасному вітчизняному телебаченні, звиклого робити ставку на розважальні форматні шоу. Детективна документалістика, що виходить по буднях в денному ефірі "Інтера", не просто утримує лідерство в своєму слоті, але і постійно нарощує частку – подібного на українському ТБ не спостерігалося багато років. Це дозволяє говорити про те, що "Речдок" впевнено зайняв свою телевізійну нішу, завоювавши увагу мільйонів глядачів.

У перший же день показу, 7 листопада, "Речдок" стає головною ефірною подією дня на українському телебаченні – частка 20,4% за аудиторією 18+, вся Україна. У наступні дні проект закріпив за собою статус найбільш успішною прем'єрної лінійки року. А на цьому тижні, 23 листопада, новий випуск "Честь сім'ї" зібрав максимальну частку з початку циклу відразу за двома основними аудиторіями: 22,5% серед глядачів 18+ по всій Україні і 15,1% за комерційною аудиторією 18-54 у великих містах. Програму переглянуло понад 2 млн осіб.

Кожна серія проекту – це повноцінна кіноісторія, знята за всіма канонами детективного жанру. Події, показані в "Речдоку", відбувалися на території України. Це злочини, про яких ніколи не розповідали. Це частина нашої історії з 1945 по 1985 рік, яка довгий час перебувала під грифом "Таємно". На час програми глядач стає детективом, який разом з оперативниками і слідчим виявляє нові обставини злочину, вибудовує ланцюжок міркувань і вирішує складну головоломку. Завдяки одному з речових доказів – незначної, на перший погляд, деталі – розгортається складна справа і викривається винний. Проект консультують досвідчені фахівці: історики, криміналісти, колишні слідчі та експерти.

Творча команда проекту вважає, що одна з причин успіху "Речдоки" – людські долі і характери, проступають у кожній історії на тлі заплутаного кримінальної справи.

Документальний цикл "речовий доказ" – з пн. по пт., о 14.00, на телеканалі "Інтер".

Всі серії проекту можна побачити на офіційному youtube-каналі "Інтера"

Дані дослідження ТБ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс. Дані надані Телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільової аудиторії 18+ (Україна) та 18-54 (50+). Дані розраховані для доби і для слота події за 7-23.11.2016 року (дані за 22-23.11 Overnight). Дані надані за показником shr%. Детальніше за показниками й визначенням цільових аудиторій в глосарії ІТК

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти