Заява телеканалу "Інтер"

Заява телеканалу "Інтер"

6 жовтня 2016 | 13:00

Телеканал "Інтер" заявляє, що тиск радикалів на телеканал не припиняється. Все це відбувається при потуранні МВС і супроводжується провокаційними заявами міністра внутрішніх справ Авакова. Ми володіємо публічною інформацією про те, що йде підготовка нового нападу на телеканал сьогодні, 6 жовтня.

Телеканал "Інтер" звертається до представництв іноземних держав, міжнародних організацій із захисту свободи слова і прав журналістів з проханням терміново втрутитися в конфлікт і застосувати свій вплив, щоб зупинити відкритий наступ на свободу слова в Україні і не допустити застосування сили проти медіа і журналістів.

Ми звертаємося до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України з вимогою завершити розслідування і притягнути до відповідальності тих, хто раніше здійснив терористичну атаку на студію новин телеканалу "Інтер", в результаті якої постраждали журналісти.

Ми звернулися з письмовими заявами в Генеральну прокуратуру України, Службу безпеки України і Національну поліцію України з вимогою взяти ситуацію під контроль і не допустити нових нападів на телеканал.

Відеодокази вже скоєних злочинів по відношенню до компаній "Інтер Медіа Груп" бачила в ефірі вся країна.

Звертаємося до Президента України Петра Порошенка з проханням захистити телеканал від нападу радикалів і вимагати від Генерального прокурора України публічного звіту про хід виконання доручення Президента, що стосується розслідування терористичної атаки на студію новин телеканалу "Інтер".

Лише захистивши свободу слова, влада може підтвердити курс на збереження демократії та громадянських свобод в Україні.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти