Зустріч з новим ведучим тревел-шоу "Орел і решка. Навколосвітня подорож" - цієї неділі на "Інтері"

9 вересня 2016 | 12:17

Вже цієї неділі українські телеглядачі нарешті зможуть познайомитися з новим ведучим тревел-шоу "Орел і решка. Навколосвітня подорож" Петром Романовим, який замінив Лесю Никитюк. 11 вересня о 10:00 на телеканалі "Інтер" вийде перший випуск проекту з його участю.

Петро Романов про подорожі: "Раніше всі мої відпустки складалися з пляжного пасивного відпочинку. Я вкрай рідко вибирався на екскурсії, щоб подивитися визначні пам'ятки. "Навколосвітня подорож" для мене - величезний життєвий досвід. Я ніколи навіть не мріяв про навколосвітню подорож. Мені таке складно було уявити! Зате мій батько - мандрівник зі стажем. Він шалено пишався, що я вирушив у навколосвітню подорож, говорив мені: "Якщо я у своєму віці витримав півтора місяці на плоту у відкритому океані, то і ти витримаєш всі випробування". Коли батько мене у чомусь наставляє, підбадьорює, якось одразу легше стає, і я перестаю скиглити. Знаєте, я страшний скиглій, який любить себе жаліти, у мене це дуже добре виходить (сміється). Коли якісь умови некомфортні і мені складно себе пересилити, я відразу згадую випробування, які проходив батько. Наприклад, арктичний марафон: він з командою пройшов на лижах 180 км практично без сну і їжі".

Про команду: "Хлопці дуже тепло мене прийняли, підтримували, опікали, допомагали. На таких складних зйомках підтримка дуже важлива. Зі співведучою Регіною Тодоренко ми дуже здружилися. Вона підказувала мені якісь моменти, десь виправляла. Але при цьому залишалася доброзичливою, спокійно, доброю, чуйною. Я дивуюся її життєвій енергії! Не уявляю, як така тендітна дівчина все це витримує".

Про зйомки, що запам'яталися найбільше: "У всіх сенсах мене вразило місто Нант, де була остання зупинка "Навколосвітньої подорожі". Нант виявився неймовірно багатим на різні активності: там я вперше у житті спробував ховерборд, вперше у житті політав на повітряній кулі, катався на човні Джеймса Бонда. Всі зйомки там були такими активними! Це було настільки добре під кінець навколосвітньої подорожі, коли ти вже втомився! Просто справжній подарунок!"

Про найважчі випробування: "Мені найважче давалися випробування їжею. Я не люблю експериментувати з продуктами харчування. Все, що мені не подобається на вигляд, я просто не їм. Але у "Навколосвітній подорожі" довелося спробувати і черв'яків, і личинок, а в Гондурасі принесли якусь незрозумілу страву з потрухів. Та й взагалі зйомки у Гондурасі стали моторошним випробуванням. Це одне з найнебезпечніших міст світу, а мені там довелося жити "по-бідному", ходити по вулицях, взаємодіяти з навколишнім світом, спілкуватися з місцевими наркоманами, провокувати їх на емоції. А в Гайані у мене взагалі вкрали телефон, добре хоч, ми змогли його повернути!"

Про уроки "Навколосвітньої подорожі": "Навколосвітня подорож мене навчила терпінню, витривалості. Раніше я був дуже бридливим, зараз став набагато спокійніше ставитися до багатьох речей. З'явилася впевненість і якийсь внутрішній спокій. Я вже стільки всього пройшов, що зараз просто нерозумно звертати увагу на якісь дрібниці".

Продюсер Олена Синельникова про нового ведучого: "Ведучого ми шукали довго, на це місце було більше ста кандидатів, але в підсумку вибір припав на Петра. Ми дуже раді, що так вийшло. Він добрий і смішний, у нього закохалася вся команда. Він з'явився у ту мить, коли ми всі були трохи втомленими, і став просто подарунком долі. У нас буквально відкрилося друге дихання. Правда, ми спочатку влаштували йому на зйомках таку собі дідівщину, в хорошому сенсі слова. Ми трохи познущалися над ним, ставили у незручні ситуації. Наприклад, коли їхали на локацію, де Петі потрібно їсти черв'яків, нічого йому про це не сказали. Йому принесли страву, відкрили кришку, а там - черв'яки! Він був шокований! Або коли він заліз на бика нібито для фотографії, а ми відкрили хвіртку, і бик вилетів на арену, Петя з нього впав... Він настільки хороша людина, що взагалі на нас не ображався. Він пройшов всі випробування".

Перший випуск за участю Петра Романова буде про найкраще місто для життя - Ванкувер! Розкішна природа, кришталево чисте повітря, привітні люди, натуральні продукти, високі зарплати, ультрасучасні автівки, широкі дороги... Не життя, а рай! Чи вдасться Регіні Тодоренко і Петру Романову провести в ідеальному місті ідеальний вікенд? Тут ведучі випробують машину майбутнього. Дізнаються, навіщо у Ванкувері їдять квіти. Потоваришують зі скунсом і зловлять найбільшу рибу в історії "Орла і решки"!

Вже цієї неділі, 11 вересня, о 10:00 на телеканалі "Інтер".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти