Святковий концерт Софії Ротару став кращою музичною подією з початку літа

Святковий концерт Софії Ротару став кращою музичною подією з початку літа

8 серпня 2016 | 15:35

У суботу, 6 серпня, в ефірі телеканалу "Інтер" з великим успіхом пройшов святковий концерт Софії Ротару. Творчий вечір всенародно улюбленої співачки зібрав біля екранів 19,9% телеглядачів у віці 18 років і старших і став кращою музичною подією з початку літа. Святковий концерт Софії Ротару лідирував у своєму слоті і очолив ТОП програм вихідних. В ефірі "Інтера" його подивилися 7,5 млн чоловік.

Для телеканалу "Інтер" завжди було важливо висвітлювати значимі події, що відбуваються в нашій країні, в житті людей. У даному випадку – це день народження нашої зірки, легендарної співачки і чудової людини – Софії Ротару. Вже традиційно тільки в ефірі "Інтера" глядачі можуть побачити яскраві, масштабні концерти за участю улюблених артистів. І про вибір глядачів, їх переваги говорять цифри.

ТОП-5 каналів 6 серпня 2016 року у слоті Святкового концерта Софії Ротару
(частка 18+, Україна)

В цілому за результатами дня "Інтер" став впевненим лідером серед українських телеканалів з часткою 13,1% за аудиторією 18+ (Україна).

Наступна важлива дата, яку відзначатиме наша країна, День Незалежності. І 24 серпня глядачів телеканалу "Інтера" знову чекає зірковий проект – великий концерт "Україна від А до Я" за участю популярних українських виконавців.

Дані дослідження ТБ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс. Дані надані Телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільової аудиторії 18+ (Україна). Дані розраховані для доби і слота події за 06-7.08.2016, дані Overnight. Дані надані за показниками rat%, shr% і cov#. Детальніше за показниками й визначенням цільових аудиторій в глосарії ІТК.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти