У День Перемоги "Інтер" переміг

У День Перемоги "Інтер" переміг

10 травня 2016 | 14:12

Вчора, 9 травня, в ефірі телеканалу "Інтер" з успіхом пройшов великий святковий концерт "Перемога. Одна на всіх". І вже традиційно він став кращою телеподією цього святкового дня, зібравши біля екранів 23% телеглядачів у віці 18 років і старше (вся Україна). Концерт, знятий телеканалом "Інтер" до святкування Дня Перемоги, очолив ТОП каналів у своєму слоті: його подивилося 7,4 млн чоловік.

У проекті "Перемога. Одна на всіх" взяли участь популярні українські артисти: Ірина Білик, Наталя Могилевська, Loboda, Злата Огнєвіч, Віктор Павлік, Ольга Полякова, Віталій Козловський, Таїсія Повалій, El Кравчук, Олег Винник, Alyosha, Макс Барських, гурти "Авіатор", Freedom-jazz, Kadnay та ін. Вони виконали улюблені пісні з легендарних воєнних кінофільмів. Ведучими концерту стали Анастасія Даугулє та Андрій Доманський.

ТОП-5 каналів 9 травня 2016 року в слоті концерту "Перемога. Одна на всіх" (частка 18+, Україна)

В цілому за підсумками дня телеканал "Інтер", який зробив 9 травня ставку на спецпрограмування, став кращим серед українських телеканалів: його частка склала 15,6%. Ранок Дня Перемоги на каналі почалося з прямоефірного марафону "Наша Перемога" з ведучими Анастасією Даугулє і Романом Кадеміним. У його рамках відбулися прямі включення акції "Безсмертний полк", а також відбулася прем'єра документального фільму власного виробництва "Люди Перемоги". Вдень у ефір вийшов спеціальний випуск проекту "Жди меня. Україна" - програма "Зустрічі Перемоги". Далі глядачі побачили прем'єру 4-серійної військової драми "А зори здесь тихие..." - сучасну екранізацію однойменної повісті Бориса Васильєва. Прем'єра серіалу стала лідером свого слоту з часткою 18,1%. А ввечері відбувся традиційний святковий концерт - "Перемога. Одна на всіх".

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільової аудиторії 18+ (Україна). Дані розраховані для доби і слота події за 09.05.2016, дані Overnight. Дані надані за показниками rat%, shr% і cov #. Детальніше за показниками і визначеннями цільових аудиторій у глосарії ІТК

Залишити коментар Коментарі (1)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

В целом концерт понравился. Спасибо каналу Интер!)) Но... Финальная песня в исполнении Лободы - неискренне, сухо, безэмоционально... Не того исполнителя выбрали, чтоб "душа сначала свернулась, а потом развернулась". Откровенно разочаровалась...

kisulua 11.05.2016, 09:35 відповісти

Спецпроекти