"Інтер" збирає "Добрі книги" для дитячих будинків

"Інтер" збирає "Добрі книги" для дитячих будинків

4 квітня 2016 | 11:07

Благодійний фонд "Інтер – дітям" спільно з Київським Будинком Книги почав соціальну ініціативу "Добрі книги". Організатори благодійного проекту пропонують всім об'єднатися для доброї справи - збору книжок для вихованців дитячих будинків.

Благодійна ініціатива "Добрі книги" стартувала 2 квітня – у Міжнародний день дитячої книги, день народження датського письменника, автора всесвітньо відомих казок Ганса Крістіана Андерсена. В цей день в Київському Будинку Книги діти з лікарні "Охматдит" та дитячих будинків сімейного типу отримали можливість поринути у світ однієї з найбільш популярних казок Андерсена – "Гидке каченя". Ведучий "Інтера" Роман Кадємін размо з 6-річним сином Тимофієм прочитали уривки з цієї казки, дитячий "Театр Андерсена" показав фрагмент вистави за цим твором, а художник Кость Лавро провів майстер-клас з книжкової ілюстрації і навчив діток малювати лебедя. Крім того, юні гості взяли участь у призовий вікторині за казками Андерсена від ведучою "Ранку з Інтером" Ірини Юсупової, подружилися з живими каченятами і дізналися багато цікавого.

Це не перша ініціатива телеканалу "Інтер" та благодійного фонду "Інтер-дітям", спрямована на допомогу і підтримку дитячих будинків – у грудні минулого року, до традиційних марафонів "Диво починається", додалася акція "Подаруй диво!", у якій відвідувачі столичного супермаркету, купуючи новорічний подарунок своїй дитині, могли такий самий подарунок передати дитині з дитячого будинку.

- Коли після закінчення акції "Подаруй диво!" ми пакували новорічні подарунки для відправки в дитячі будинки, ми побачили, що люди дарували дітям багато іграшок, одягу, фломастерів, розмальовок, солодощів, був навіть екзотичний фрукт помело, - розповідає Олена Турлова-Осипенко, директор позаефірного промо і PR телеканалу "Інтер". – Але серед подарунків практично не було книг. А їх дитячим будинкам дуже бракує. Державна або адресна допомога, загалом спрямована на забезпечення малюків харчуванням, одягом, підручниками, на художню літературу коштів часто не залишається. Хоча книги відіграють таку важливу роль у формуванні характеру! Якщо поруч немає ані батьків, які можуть розповісти про добро і зло, ані книг - як дитина дізнається базові основи, розбереться, що добре, а що погано? Так з'явилася ідея нашої акції.

Будь-який бажаючий може придбати нову книгу або принести вже прочитане видання з власної бібліотеки і залишити в офісі телеканалу "Інтер" (г. Київ, вулиця Дмитрівська, 30). Або – в книжкових магазинах, партнерів акції. Адреси магазинів, де проводиться збір книг, можна дізнатися на сайті deti.inter.ua у спеціальному розділі "Добрі книги". Для тих, хто фізично не може передати книгу, є можливість допомогти онлайн, зробивши внесок на сайті deti.inter.ua – зібрані кошти підуть на придбання нових книжок для вихованців дитячих будинків.

Акція "Добрі книги" триватиме до 1 червня. У Міжнародний день захисту дітей фонд "Інтер – дітям" збере книги і передасть їх в дитячі будинки.

Давайте разом дарувати дітям свою любов, увагу і, звичайно ж, добрі книги!

Відеосюжет про акцію на YouTubе

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти