"Запитайте в осені" дивляться і по ТБ, і в інтернеті

"Запитайте в осені" дивляться і по ТБ, і в інтернеті

18 березня 2016 | 13:10

Кіносеріал "Запитайте в осені" продовжує збільшувати показники, з кожним днем залучаючи все більше глядачів не лише до телевізійних екранів, а й до web-платформ перегляду. На сьогодні 60-серійний серіал власного виробництва телеканалу "Інтер" подивилося в інтернеті більше 3,5 млн. чоловік. 

В течение всей текущей недели сериал ежедневно становился абсолютным лидером телевизионного смотрения. Вчера доля проекта достигла максимума за последние две недели -  24,1% по аудитории 18+, вся Украина. С таким высоким показателем сериал завершил текущую неделю.

Протягом всього поточного тижня серіал щодня ставав абсолютним лідером телевізійного перегляду. Вчора частка проекту сягнула максимуму за останні два тижні - 24,1% за аудиторією 18+, вся Україна. З таким високим показником серіал завершив поточний тиждень.

Детальніше про серіал, а також усі серії онлайн - на serial.inter.ua

ТОП-6 каналів 17 березня 2016 року в слоті т/с "Запитайте в осені" (21:54-22:47)(частка 18+, Україна)

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільової аудиторії 18+ (Україна). Дані розраховані для доби і слота події за 17.03.2016 (дані Overnight). Дані надані за показником shr%. Детальніше за показниками і визначеннями цільових аудиторій у глосарії ІТК 

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти