Серіал "Гречанка" - грандіозна прем'єра на "Інтері"!

5 січня 2015 | 12:50

У понеділок, 12 січня, о 20:40 на телеканалі "Інтер" стартує 60-серійна мелодрама "Гречанка" (виробництво Film.Ua). Це історія про молоду дівчину, яка виходить заміж за заможного і перспективного молодого чоловіка, але його впливова мати проти союзу двох закоханих, і умишляє зле проти новоспеченої невістки. У головних ролях - Ольга Сумська, Антон Феоктистов, Ольга Гришина, Олексій Фатєєв та інші актори. Над картиною працювали відразу три режисери-постановники - Ігор Забара, Ірина Громозда і Марія Ткачова. Дивіться серіал "Гречанка" на телеканалі "Інтер" з понеділка по четвер о 20:40 (по дві серії на день).

Синопсис:

Головна героїня, Таня Куликова (Ольга Гришина), - екскурсовод у невеликому провінційному музеї. Вона серйозно цікавиться мистецтвом, а головний її "коник" - мистецтво Стародавньої Греції. Саме завдяки своєму захопленню, дівчина знайомиться із заповзятливим арт-дилером зі столиці - Григорієм Середою (Антон Феоктистов). Він гарний, багатий, розумний - справжній принц. Здавалося б, дівчина витягла той самий щасливий квиток. Але тільки Таня і не здогадувалася, що, вийшовши заміж за Гришу, їй доведеться мати справу з його владною матір'ю (Ольга Сумська), безхребетною сестрою (Альона Алімова) та інтриганкою-коханкою (Вікторія Литвиненко). Казка для Тані швидко змінилася суворими буднями. Психіатрична клініка, втрата дому і сина - зовсім не про це мріяла Тетяна. Чи зможе дівчина пройти нелегкий, повний зради, розчарувань і страждань шлях, чи знайде вона дорогу до свого щастя? Про все це - у новому серіалі "Гречанка".

Пряма мова:

Режисер Ірина Громозда: - Серіал "Гречанка", насамперед, про кохання. Головна героїня стикається на своєму шляху з різними труднощами, долає їх і в результаті зустрічає справжню любов!

Актриса Ольга Сумська:

- У серіалі "Гречанка" порушено тему сім'ї, стосунків з рідними - це дуже важливо. Це те, що всім нам дуже необхідно в цей важкий час. Тільки сім'я може підтримати нас. Та й в усі часи ця тема була цікава людям. В "Гречанці" я граю матір двох дорослих дітей і навіть бабусю! Я звикаю до нового амплуа, це легка репетиція перед тим, що рано чи пізно я сама стану бабусею. Звичайно, у моєї героїні в серіалі "Гречанка" чимало негативних якостей. Вона жінка заможна, впевнена у собі. Вона керує всіма. Спочатку ми бачимо її дуже жорсткою, нещадною. Але за цією нещадністю, холодністю, за її стриманістю ховається вразлива самотня людина.

Актер Антон Феоктистов:

- В характере моего персонажа Григория очень много нюансов. Прежде всего, надо понимать, что это за человек, откуда он, его историю. Он вырос без отца, с очень властной матерью, которая обеспечила его всем – деньгами, антикварным салоном и т.д. Эти факторы уже определяющие для человека. Если человек богат, с детства избалован, у него хорошее образование, хорошая машина, у него есть перспективы – он может позволить себе не думать о хлебе насущном. Баловень судьбы. Это определенно накладывает отпечаток на человека. Он не злой гений, скорее просто маменькин сынок.

Актриса Ольга Гришина:

- Я гадаю, що глядачам буде цікаво спостерігати за розвитком цієї історії, тому що у серіалі "Гречанка" все, як у житті! У нас не пласкі, не однобокі, а справжні, живі герої - з хорошими і поганими рисами. Навіть у моєї героїні є негативні якості.

Актор Антон Феоктистов:

- У характері мого персонажа Григорія дуже багато нюансів. Перш за все, треба розуміти, що це за людина, звідки він, його історію. Він виріс без батька, з дуже владною матір'ю, яка забезпечила його всім - грошима, антикварним салоном і т.п. Ці фактори вже визначальні для людини. Якщо людина заможна, з дитинства розпещена, у неї гарна освіта, хороша машина, у неї є перспективи - вона може дозволити собі не думати про хліб насущний. Улюбленець долі. Це безперечно накладає відбиток на людину. Мій герой - не злий геній, швидше просто мамин синочок.

Серіал "Гречанка"

  • Жанр: мелодрама 
  • Рік: 2015
  • Виробництво: FILM.UA 
  • Тривалість: 60 серий 
  • Режисери: Ігор Забара, Ірина Громозда, Марія Ткачова 
  • Продюсери: Віктор Мирський, Ганна Безлюдна, Єгор Бенкендорф 
  • Оператор: Матвій Шульгін, Маркіян Канюка, В'ячеслав Раковський 
  • Автор сценарію: Белла Прибилова, Іван Угаров, Неллі Яралова, Юлія Разумовська 
  • У ролях: Ольга Гришина, Антон Феоктистов, Ольга Сумська, Вікторія Литвиненко, Олексій Фатєєв та інші.

Залишити коментар Коментарі (3)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Смотрю сериал с первой серии. Общее впечатление - растянуто и скучновато. Но больше всего меня поражает другое! Сериал украинского производства. Снят в Киеве, хотя герои сериала ни разу не употребили слово Киев, они говорят "этот город" или "столица". Кстати, виды Киева тоже сняты как-то завуалировано: основных достопримечательностей нет (самых популярных узнаваемых мест). В одной из серий Софья поинтересовалась у Оли, сколько та потратила денег в кафе, на что Оля озвучила сумму и добавила слово "рублей" (украинской валютой является гривна). Кто-то из героев не мог дозвониться абоненту, при этом в трубке слышно было что-то типа "абонент не может ответить на ваш звонок". Ни один украинский оператор мобильной связи в данном случае не отвечает на русском. У меня сложилось такое впечатление, что авторы сериала почему-то скрывают украинскую принадлежность сериала, только зачем - не пойму.

Krosh_ka 26.02.2015, 13:11 відповісти

мне очень нравится,легкий,отдыхающий.Конечно Сумская вне конкуренции.Громкие аплодисменты.

deydra 05.02.2015, 12:26 відповісти

Актерская игра не выдерживает критики

yujin 03.02.2015, 20:50 відповісти

Спецпроекти