Важливі зміни у новорічно-різдвянiй сітці мовлення телеканалу "Інтер"

Важливі зміни у новорічно-різдвянiй сітці мовлення телеканалу "Інтер"

2 січня 2015 | 20:30

У зв'язку з хвилею бездоказових публічних звинувачень на адресу телеканалу "Інтер" ми змушені внести суттєві зміни до святкової сітки нашого мовлення. Починаючи з вечора 1 січня 2015 року телеканал "Інтер" знімає з ефіру всі святкові концерти та мюзикли, в тому числі і власного виробництва, які раніше анонсувалися. Зокрема, знято наступні програми: "Новорічний Блакитний вогник 2015", два концерти Ігоря Крутого, "Гумор року", "Уральські пельмені. 20 років у тісті", "Кращі пісні 2013", "Новорічний парад зірок 2014", концерти "Пісня року 2013" і "Жди меня" у Новий рік" (ефір у переддень Старого нового року), мюзикли "Новорічні свати" та "Червона шапочка", "Однокласники", "Божевільний день, або Одруження Фігаро", "За двома зайцями", "Снігова королева", "Три мушкетери", "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" і "Зіркові канікули". Це популярні програми, які "Інтер" традиційно показує в період новорічних та різдвяних свят. Ми розуміємо, що подібна ситуація, на жаль, завдасть шкоди глядачеві, який чекає на свої улюблені програми, оскільки ламаються багаторічні традиції святкування Нового року.

Ми розраховуємо на розуміння глядачами цієї ситуації. Оскільки подібні дії є вимушеною реакцією на ту істерію, яка виникла навколо телеканалу 1 січня 2015 року, коли на "Інтер" посипалися провокативні безпідставні звинувачення у показі святкових розважальних проектів, хоча вони повністю відповідають вимогам українського законодавства.

Хочемо наголосити: ми звикли працювати у суворій відповідності із законами України, а не в інформаційному хаосі, коли загроза позбавлення каналу ліцензії штучно створена на підставі голослівних звинувачень у соціальних мережах і публічних емоційних висловлювань окремих чиновників і політиків.

Ми не маємо наміру втягувати наших глядачів у цей конфлікт. Опинившись мимовільним заручником агресивних популістів, "Інтер" вибрав менше зло, знявши частину рейтингових програм з ефіру. Ми зробили це, щоб поставити крапку в інсинуаціях, які виникли навколо телеканалу. Безпідставні випади останнім часом виникають на адресу багатьох українських телеканалів. Сподіваємося, що й інші провідні канали України підтримають нас у захисті прав і свобод телемовників.

У світлі вищевикладеного, канал "Інтер" чекає від повноважних державних органів України у сфері телебачення роз'яснень виниклої ситуації і розраховує на правове врегулювання подібних ситуацій, оскільки вони можуть виникати доти, поки повною мірою не будуть визначені правила постановки в український ефір музичних концертів та продуктів розважального жанру.

Спецпроекти