Нові "Вчителі" на "Інтері" - Ірина Розанова, Марк Богатирьов і Ольга Красько

27 серпня 2014 | 09:22

У суботу, 6 вересня, о 14:00 на "Інтері" відбудеться прем'єра серіалу "Вчителі", режисер картини - Вардан Акопян. У ролях - Марк Богатирьов, Ольга Красько, Ірина Розанова, Аліка Смєхова, Валерій Баринов та інші. Картина йтиме - у суботу та неділю, о 14:00, по чотири серії поспіль. 

Сюжет: 

Невдалий жарт під час випуску ток-шоу "Потеревенимо?" коштував його ведучому Арсенію Платонову (Марк Богатирьов) кар'єри. Учорашня зірка, він повертається до мами у невелике містечко. Новий директор школи, яку десять років тому закінчував Арсеній, радий зустріти настільки шановану і популярну людину у місцевому барі. Він наполегливо запрошує Платонова до школи - провести кілька факультативів для старшокласників на тему "Секрети успіху". 

У школі Арсеній зустрічає свою колишню однокласницю Машу (Ольга Красько), першу красуню школи, у яку колись був закоханий. Зараз вона - скромна вчителька початкової школи, самотня, з двома дітьми... Арсеній вирішує затриматися у школі на деякий час, щоб надолужити згаяне і завоювати колишню "королеву краси" - він упевнений, що в його нинішньому статусі телезірки це буде дуже просто...

Зйомки серіалу "Вчителі": 

Сценарій фільму писали більше двох років, одна зі сценаристів має досвід педагогічної роботи. 

Довго вибирали учнів 10 "Б" - деякі з них - вже студенти театральних вишів, а частина визначилася саме на знімальному майданчику. 

Найдовший кастинг був на партнерку Марка Богатирьова - чарівну вчительку початкових класів. Провели чимало спільних проб, і врешті-решт режисер обрав Ольгу Красько. Актрисі легко вдавалося знаходити спільну мову з маленькими школярами, адже її донька на момент зйомок саме пішла у перший клас. 

Актриса Аліка Смєхова за допомогою перуки з брюнетки перевтілилася на білявку. Такий образ їй та її екранній дочці придумали гримери. Одну зі сцен за участю Аліки Смєхової знімали на Рубльовці, де мешкає актриса зі своєю сім'єю. "Навіть якщо зустріну тут знайомих, вони мене точно не впізнають", - сміялася актриса, яку костюмери нарядили в обтягуючу міні-сукню і кеди. Героїня Смєхової - заможна дама, дочка якої закохується у свого вчителя (Марка Богатирьова). Мама теж до нього небайдужа. Зовнішня схожість між актрисами, які грають матір і дочку, одразу впадає в очі. З цього приводу Аліка навіть пожартувала: "Треба ж, мої рідні сини на мене не особливо схожі, а екранна дочка - вилита я. Парадокс якийсь". 

У "Вчителях" Марку Богатирьову вперше довелося самостійно виконати складний трюк. За сценарієм один зі школярів хоче викинутися з вікна через нерозділене кохання, а учитель його рятує - буквально ловить хлопця, який стоїть на карнизі. 

"Сцена була дуже складною, але Марк загорівся і наполягав, що має все зробити сам, без допомоги каскадера. Ми закріпили його страховкою, і спочатку він повз по водостічній трубі, а потім йшов по карнизу. Усі його переміщення відбувалися під проливним дощем - ми рясно поливали його водою з водяних гармат. Уся знімальна група спостерігала за ним, затамувавши подих. Але він молодець - все зробив ідеально, з першого дубля, - похвалив актора продюсер Олексій Моїсеєв. - А ще Марк допоміг нам з порядком на майданчику, коли знімалися сцени зі школярами. У нього якимось чином виходило знаходити спільну мову з найбільш некерованими хлопцями". 

  • Жанр: мелодрама 
  • Режисер: Вардан Акопян 
  • Сценаристи: Ольга Ларіонова, Яна Райська, Юлія Разумовська 
  • Оператор: Антон Хмельков 
  • Продюсери: Олексій Моїсеєв, Давид Дишдишян, Олег Піганов 
  • Рік: 2014 
  • Cерій: 8 
  • У ролях: Марк Богатирьов, Ольга Красько, Ірина Розанова, Аліка Смєхова, Валерій Баринов, Анастасія Паніна, Ольга Мокшина, Лілія Кондрова, Ольга Житник, Сергій Фролов, Єлизавета Лотова, Ольга Тумайкіна, Йола Санько, Сергій Аброскін, Олексій Гришин, Євген Міхєєв, Ангеліна Прітуманова, Олександра Буличова, Софія Хількова, Артурс Пуполс-Кочаневський, Таїсія Шипілова, Ліза Блохіна, Андрій Фандєєв, Надія Беребеня, Віра Шпак. 

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти