Ностальгія за минулим - у серіалі "Аромат шипшини" на "Інтері"

13 серпня 2014 | 07:25

У понеділок, 18 серпня о 20:40 на телеканалі "Інтер" відбудеться прем'єра багатосерійної мелодрами "Аромат шипшини". У ролях - Марія Ільїна, Ірина Фролова, Маріетта Цигаль-Поліщук, Ангеліна Кузнєцова, Юрій Цурило, Яніна Соколовська, Катерина Семенова, Сергій Баталов. 

Серіал "Аромат шипшини" йтиме на "Інтері" з понеділка по четвер о 20:40 (по дві серії на день). 

Сюжет 

Солодкуватий і дещо терпкий аромат квітів шипшини для героїнь фільму символізує собою аромат молодості, що давно пішла і від того є ще більш бажаною, спогади про яку ще свіжі у пам'яті. 80-ті роки минулого століття. Ткацька фабрика, єдине підприємство у невеликому селищі, мимоволі стає центром "всесвіту" для місцевого населення: на ній працює більша частина мешканців, сюди приходять колишні випускники школи, які не продовжили на навчання, приходять тимчасово і часто-густо залишаються назавжди, оскільки альтернативи все одно немає, хіба що поїхати у пошуках кращої долі до великого міста. 

Звичне життя, повне звичайних побутових труднощів, не таке нудне, як може видатися на перший погляд: прості людські турботи перемежовуються з романтичними, амурними клопотами, тут так само закохуються, одружуються - загалом, життя кипить. Фільм змальовує тривалий період часу, йде поруч з героїнями майже усе їхнє життя. Долі головних героїнь багато в чому схожі між собою, але ставлення до подій у своєму житті у кожної з них різне: дружба і сварки, кохання і зрада, здоров'я і недуги - усе це кожна з них сприймає по-своєму. 

З роками приходить зовсім інше осмислення подій, лояльніше і не таке категоричне, як в юності: чимало з того, що видавалось важливим колись, тепер втрачає цінність; сварки і чвари здаються дурними і не мають сенсу; старі образи відгукуються у серці не таким гострим болем; за деякі власні вчинки стає просто соромно. Якби можна було повернути час назад і все виправити, то кожна з героїнь скористалася б таким шансом, тому що вони впевнені, що могли ще у молодому віці змінити свою долю. 

  • Жанр: мелодрама 
  • Режисери: Олег Шеремет-Доска, Тетяна Мірошник, Вадим Дербеньов 
  • Сценаристи: Нонна Агаджанова, Тетяна Мірошник, Олена Старкова (уч.) 
  • Оператори: Олексій Жарков (II), Авіс Прівін, Микита Блінов 
  • Композитор: Юрій Лорес
  • Художник: Андрій Васнєцов 
  • Продюсер: Нонна Агаджанова 
  • Рік: 2014 
  • Cерій: 32 
  • У ролях: Марія Ільїна, Ірина Фролова, Маріетта Цигаль-Поліщук, Ангеліна Кузнєцова, Юрій Цурило, Яніна Соколовська, Катерина Семенова, Сергій Баталов, Сесіль Свердлова, Максим Демченко, Яна Котелевська

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти