Документальний фільм "Інтера" про Митрополита Володимира став лідером недільного денного ефіру

Документальний фільм "Інтера" про Митрополита Володимира став лідером недільного денного ефіру

14 липня 2014 | 15:18

Спецпроект телеканалу "Інтер" документальний фільм власного виробництва "Блаженніший Володимир", присвячений життєвому шляху Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Володимира, в неділю, 13 липня, став лідером слоту, зібравши частку 12%/10,3% (18+ (Укр)/18+ (50 тис+)). Загальна аудиторія фільму склала більш 2 млн. чоловік.

ТОП-5 каналів у слоті документального фільму за аудиторією 18+ (Укр.)
(13.07.14; 11:13-12:02; shr% 18+ (Укр.)/18+ (50+))12 липня - 9 днів з дня смерті Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Володимира.

У фільмі "Блаженніший Володимир" про Митрополита згадують люди, що добре його знали: священики, які служили з ним, архієреї, віруючі, для яких він був духовним наставником, односельці. Фільм складається з історій, розказаних цими людьми, і проілюстрованих архівними матеріалами, біографічними замальовками про Предстоятеля УПЦ і його служіння Церкви, а також - з уривків інтерв'ю з Митрополитом Володимиром, записаних у різні роки. Це фільм про людину, який у важкий час став на чолі Української Церкви, все своє життя віддав Богові і пішов, щоб молитися про кожного з нас.

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК, надані Телеканалом "Інтер". Дані розраховані для аудиторії 18+. Регіони: вся Україна; міста з населенням 50 тис+. Період: 13.07.2014 (дані Overnight). Дані надані за показниками частки і охоплення 1 сек. Детальніше за показниками в глосарії ІТК

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти