"Стосується кожного" — лідер слоту

"Стосується кожного" — лідер слоту

20 червня 2014 | 15:12

У четвер, 19 червня, випуск програми "Стосується кожного" ​​- "Нещадна помста" - став лідером слоту по аудиторіям 18+ (Укр.) (доля — 18,1%, рейтинг — 4,3%) і 18+ (50+) (доля — 15,8%, рейтинг — 4,0%). Сумарна аудиторія програми склала близько 3,5 мільйонів чоловік.

Широкий резонанс серед глядачів "Інтера" викликала тема дитячого насильства і небезпеки батьківського самосуду. Про цю історію редактори "Стосується кожного" ​​дізналися з невеличкої замітки в районній газеті. І тут мова не тільки про жорстокість підлітків, швидше про байдужість дорослих до власних дітей.

Андрій Данилевич, ведучий "Стосується кожного", "Інтер":

"Мене потрясли люди, які приїхали в студію. Світлана - це мама дівчинки Ангеліни, яку образили. Вона впевнена, що "опустивши" підлітка за злодійськими законами, її колишній чоловік вчинив як люблячий батько! Мені здається це огидним! А сам 15-річний Віталій, думаю, ще не втрачена для суспільства людина. Просто він ніколи не бачив материнської та батьківської любові. Редактори розповідали мені, що за кулісами він поводився нахабно і збирався заявити всьому світу, що даремно не довів справу до кінця, адже Ангеліна ще й не такого ставлення заслуговує. А коли вийшов у студію - просто розплакався. Як звичайна дитина. Він хотів, щоб його пожаліли. Хоча навряд чи, повернувшись у рідне село, він почне жити по-іншому. На жаль, його рідним, як і раніше, немає до нього ніякого діла. А от інші хлопчаки явно зробили для себе висновки, і я вірю, що після цієї програми вони більше не будуть випивати і не захочуть чинити злочини.

Але найбільше мене потрясли дорослі. Вони з такою байдужістю говорили про власних дітей. Про те, що їх 13-річний син п'є горілку, про те, що їх 13-річна дочка опівночі гуляє і п'є з компанією хлопців. Розумієте, вони так звикли, вони так живуть! А я вважаю, що так жити не можна і тому ми будемо робити такі програми, щоб наші глядачі не залишалися байдужими до того, що відбувається навколо них і вже тим більше до того, що відбувається або може статися з їх дітьми!"

ТОП-5 каналів у слоті трансляції програми по аудиторії 18+ (Укр.)(19.06.14; слот 18:01-19:03; shr% 18+ (Укр.)/18+ (50+))


За комерційною аудиторією 18-54 (50 +) продукт зібрав частку 11,2% (рейтинг - 2,1%) - третій результат для програми цього року.

Частка випуску "Стосується кожного" ​​більш ніж в два рази перевищила показники конкурентної програми "Говорить Україна" на ТК Україна за аудиторією 18 + (Укр.) і більш ніж на 60% - по 18-54 (50 +).

Показники програм "Стосується кожного" й "Говорить Україна" (19.06.14; shr% 18+ (Укр.)/18-54 (50+))


Дані дослідження телевізійної аудиторії належать ІТК, надані Телеканалом "Інтер". Дані розраховані для аудиторій 18 +, 18-54. Регіони: вся Україна; міста з населенням 50 тис.+. Період: 19.06.2014 (дані Overnight). Дані надані за показниками частки, рейтингу та охоплення однієї секунди. Детальніше за показниками в глосарії ІТК http://www.itk.ua/ua/page/tv-dictionary/

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти