"Інтер" і "НІС" уклали угоду про розмежування відповідальності у сфері інформаційного мовлення

"Інтер" і "НІС" уклали угоду про розмежування відповідальності у сфері інформаційного мовлення

14 квітня 2014 | 10:04

Телеканал "Інтер" і компанія "Національні інформаційні системи" ("НІС", входить в Inter Media Group) підписали угоду, яка визначає умови творчого та змістовного наповнення інформаційного мовлення каналу.

Угода, що діє в період з 25 березня до 15 червня 2014 року, передбачає, що телеканал "Інтер" не має відношення до виробництва, визначення і планування тем програм "Новини", "Подробиці" та "Подробиці тижня". "НІС" самостійно, без участі "Інтера", планує і затверджує теми, зміст цих програм, а також їх візуальне оформлення. Крім цього, згідно з угодою, компанія "НІС" є самостійною і у здійсненні кадрової політики.

Компанія на власний розсуд і без узгодження з телеканалом "Інтер" здійснює підбір ведучих, редакторів, кореспондентів, іншого творчого і технічного персоналу для всіх програм, які вона виробляє.

Згідно з угодою, "НІС" самостійно і повною мірою відповідає за відповідність створених програм загальноприйнятим стандартам якості і вимогам законодавства України.

Підписаною угодою "Інтер" і "НІС" зафіксували домовленості про розмежування відповідальності у сфері інформаційного мовлення каналу, які фактично були досягнуті сторонами 23 березня, коли було оголошено про призначення директором "НІС" Назіма Бедірова, замість головного редактора і члена правління телеканалу "Інтер" Антона Нікітіна, який до того обіймав цю посаду, а програма "Подробиці тижня" вийшла в ефір з новим ведучим.

Угоду підписали голова правління телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф і директор компанії "Національні інформаційні системи" Назім Бедіров.

Залишити коментар Коментарі (1)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Срочно верните Анастасию Даугуле в эфир, без нее многие и я в том числе прекратили смотреть ваши новости...А дальше что будет? Восток или Россия войдут в Киев, тогда ваша команда останется без профессии? Интер все эти три месяца говорил правду, нравится это кому либо или нет...Майдан всегда был, есть и будет опасным и в команде Левочкина, сейчас говорит страх, иначе не начинали бы эту охоту на ведьм, ставших неугодных майдану журналистов телеканала.

massante82 14.04.2014, 13:27 відповісти

Спецпроекти