Роман Кадємін стане ведучим "Подробиць"

Роман Кадємін стане ведучим "Подробиць"

23 січня 2014 | 17:47

З наступного тижня одним з ведучих щоденної інформаційно-аналітичної програми "Подробиці" на телеканалі "Інтер" буде відомий телевізійний журналіст і ведучий Роман Кадємін.

Коментує керівник НІС Антон Нікітін: "Випуски програми "Подробиці" знову відповідатимуть класичному підходу ведення новин головних світових телеканалів - матимуть чоловіче і жіноче обличчя. Тепер щоденний підсумковий випуск потижнево будуть вести ведучий і ведуча. Ми раді, що до команди "Подробиць" приєднається Роман Кадємін. Це професійний журналіст з багаторічним досвідом роботи в ефірі. Переконаний, що прихід Романа вірне рішення, і глядач "Інтера" оцінить його"​​.

Анастасія Даугулє також залишається ведучою "Подробиць".

"Я ніколи не хотів обмежувати себе вузькими рамками спортивного телебачення, - каже Роман Кадємін. - Так, спортивна журналістика дала мені дуже багато у житті. Але зараз настав етап, коли ментально я готовий до чогось більшого, а в нинішній складний момент для нашого суспільства, - чогось більш важливого. Бути частиною команди новин "Інтера" це величезна відповідальність для мене, і я докладу всіх зусиль, щоб відповідати високому професійному рівню своїх колег. Окремо хотів би подякувати керівництву Inter Media Group за довіру. Розумію, що це рішення було непростим, але відчуваю, що у мене вірять. А це для мене дуже важливо. До зустрічі в ефірі!"

Христина Суворіна продовжує свою роботу у НІС на телеканалі "Інтер" в якості спеціального кореспондента "Подробиць тижня", а також готує новий авторський проект, детальну інформацію про який ми повідомимо найближчим часом.

"За свою трудову біографію я перепробувала практично усі сфери телевізійної діяльності: була журналістом, редактором, ведучою, автором документальних фільмів, - каже Христина Суворіна. - Авторський проект - давно був записаний у розділ "Мої цілі". І ось з'явилася можливість реалізувати цю мету на "Інтері". Виявилося, мені тісно бути тільки ведучою. В авторській програмі ширші рамки, більше свободи для творчості, більше спілкування з глядачами".

Біографічні довідки:

Роман Кадємін народився у місті Потсдам (НДР). З грудня 2000 року - ведучий програми "Інтерспорт" (телеканал "Інтер"). Також працював над створенням документальних фільмів. Серед них: 6-ти серійний цикл "Україна. Шлях до тріумфу" про історичне досягнення футбольної збірної та її вихід у фінальну частину ЧС-2006. У квітні 2007 став керівником спортивної редакції ТРК "Київ", але вже через чотири роки повернувся на "Інтер" в якості ведучого проекту "СПОРТ У ПОДРОБИЦЯХ" . З 2011 року Роман Кадємін ведучий програми "Великий бокс" на "Інтері", а також коментатор футбольних матчів.

Христина Суворіна народилася у Севастополі. Школу закінчила у Санкт-Петербурзі. Два курси провчилася у Санкт- Петербурзькому гуманітарному університеті на факультеті журналістики, потім перевелася у Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського (м. Сімферополь) на факультет слов'янської філології та журналістики. Захистила диплом "Комунікативні стратегії діалогу у телевізійній журналістиці" на відмінно. Трудову діяльність розпочала на Севастопольській держтелерадіокомпанії спочатку кореспондентом, а через кілька місяців ведучою інформаційних випусків. У 2007 році переїхала до Києва. Працювала репортером, оглядачем, редактором, автором і ведучою документальних фільмів на телеканалах К1, "Інтер", ICTV. Володар національної премії "Телетріумф" у категорії "Сценарій" за фільм "Повна пасторизація".

Залишити коментар Коментарі (2)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

уберите этого ведущего он перебивает всех кто бы не отвечал-это невоспитанный и бескультурный человек,как его всунули в подробности?

iglin 24.04.2014, 20:46 відповісти

Научите ведущего подробностей.не перебивать мысль журналистов и людей дающих интервью.пускай учитывает время прохождения сигнала.а то некрасиво получается.смотреть стало неинтересно.

Владимир 20.04.2014, 21:17 відповісти

Спецпроекти