Керівник інформаційної служби телеканалу "Інтер" подав у відставку

Керівник інформаційної служби телеканалу "Інтер" подав у відставку

2 жовтня 2013 | 11:34

Євгеній Кисельов, який очолював інформаційне мовлення телеканалу "Інтер" сьогодні подав у відставку. Про це заявив Єгор Бенкендорф, Голова Правління телеканалу "Інтер".

"Євгеній Олексійович дійсно сьогодні написав заяву про звільнення за власним бажанням", - повідомив він.

"Причиною моєї заяви стали мої обставини, які складаються таким чином, що я не можу на повну силу виконувати мої нинішні обов'язки, - прокоментував Євгеній Кисельов, - Саме тому я попросив про відставку. Я не збираюся поривати зв'язок з "Інтером", з журналістським колективом, яким я керував, і в міру можливостей намагатимусь допомагати їм у подальшій роботі".

Нагадаємо, що Євгеній Кисельов був призначений директором ТОВ "Національні інформаційні системи" (НІС) у лютому 2013 року. НІС входить до групи Inter Media Group, повністю відповідає за все інформаційне мовлення телеканалу "Інтер" і виробляє усі новинні програми телеканалу - такі як "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня".

"Керівництво телеканалу висловлює подяку Євгенію Олексійовичу Кисельову за те, що йому вдалося за короткий термін перебудувати роботу інформаційної служби і зміцнити лідируючі позиції програми "Подробиці". Новини на "Інтері" стали більш респектабельними і авторитетними. Ми сподіваємося на майбутню співпрацю з Євгенієм Олексійовичем", - заявив Єгор Бенкендорф.

Новим керівником "Національних інформаційних систем" стає Назім Бедіров, який раніше обіймав посаду виконавчого директора компанії.

Залишити коментар Коментарі (4)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Правда, очень жаль.... Надеюсь телеканал "Интер" не упустит возможность привлечь на какой-нибудь из проектов такого профессионального и нейтрального, интересного и креативного. И вообще человека, программу которого(Подробности недели) ждешь целую неделю!
Спасибо телеканалу за то, что дали возможность с удовольствием находиться у телевизора этой программы.

SashaBalaba19911 06.10.2013, 21:48 відповісти

Вместе сним убралось время окончание рекламы это было очень удобно!

vovochka1983 06.10.2013, 20:46 відповісти

Одним словом тонкий намёк ;-)

vovochka1983 06.10.2013, 20:49 відповісти

Да! Жаль, что уходит Евгений Киселев с ТРК "Интер"!!! Талантливый очень журналист и телеведущий...

murenko_1979 03.10.2013, 18:22 відповісти

Спецпроекти